пряжка РІА

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Tarko, 7 чер 2017.

  1. Tarko

    Tarko Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    606
    Адреса:
    земля Костобоків
    Добрий вечір. Піідкажіть будь ласка скільки може коштувати знайдена пряжка. Не реставрована, тільки помита водою. У нижньому правому куті трошки зігнута. Наперед дякую за допомогу.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
    uksus41 подобається це.
    1. (в наявності 4 шт.)
      идеальное состояние
      400 грн.
    2. Комплект болтів і муфт кріплення накладок на Colt 1911 (чотири болти і чотири муфти). Сучасного фабр...
      650 грн.
    3. Продам набор дерева к Нагану.Родные гаечки.Все оригинал-резьбы проверены.Красивая-точная геометрия к...
      1261 грн.
    4. (в наявності 9 шт.)
      Оригинал Без вмешательства
      100 грн.
    5. (в наявності 9 шт.)
      Новое, оригинал
      250 грн.
  2. aleks007xxx

    aleks007xxx Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.347
    Адреса:
    Португалия Лиссабон
    Старт 300 , а там думаю чуток подкинут .
     
    Gromoff, slavapopov, ledigaga та ще 1-му подобається це.
  3. ledigaga

    ledigaga Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    288
    Адреса:
    Киев
    Должны подкинуть еще пол старта, если нет, то очень печально, я бы дешевле ее не отдал. ИМХО. С ув.
     
    Tarko подобається це.
  4. Tarko

    Tarko Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    606
    Адреса:
    земля Костобоків
    дуже дякую Вам за оцінку.
     
  5. slavapopov

    slavapopov Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    6.965
    Адреса:
    Донецк Украина
    Может 500гр натянуть.Пряжуля хорошая.
     
    mariya2014, Donbas95 та Tarko подобається це.