Шановні, підкажіть по КПП.

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Джонни Пяточка, 22 тра 2017.

  1. Джонни Пяточка

    Джонни Пяточка Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    104
    Адреса:
    Украина
    В гаражі знайшлась така коробка передач, схожа на BMW-шну. Чи може з якогось другого "коника"? Підкажіть хто знає. IMG_20170522_141432 (1).jpg IMG_20170522_141459.jpg IMG_20170522_141518.jpg IMG_20170522_141536.jpg Наперід дякую.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
    2. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    3. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    4. 450 грн.
    5. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
  3. Виталий70

    Виталий70 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    559
    Адреса:
    Украина
    сделайте фото с номером кпп (или курево уберите)предварительно BMW R11
     
  4. Джонни Пяточка

    Джонни Пяточка Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    104
    Адреса:
    Украина
    Добре. Перефоткаю на днях.
     
  5. Джонни Пяточка

    Джонни Пяточка Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    104
    Адреса:
    Украина
  6. Dnepr71

    Dnepr71 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    575
    Адреса:
    Днепропетровск
    Коробка, от " гномика". Француз. Гном Рон AX-2.
     
    students, oleg_zav, Джонни Пяточка та ще 1-му подобається це.
  7. Джонни Пяточка

    Джонни Пяточка Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    104
    Адреса:
    Украина
    Точно він. Дякую!
     
    Dnepr71 та InDex подобається це.