Доброго дня шановні колеги допоможіть будь-ласка з оцінкою даних предметів.Буду дуже вдячний,з повагою.Ось силка на обговореня https://reibert.info/threads/fibula-i-soputka.898942/
Доброго дня шановний yucher дякую за визначеня по оцінці даних предметів,як ви скажете в нас на аукционі інтирес до таких речей буде із стартом в 500 гривень чи краще на Віоліті.З повагою
Камрад,виставляйте на нашому аукціоні з меншого старта 350-400гр.,Буде більше учасників, старт в 350гр..підтримаю особисто