Штик ГРА парний

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем мп 40, 30 кві 2017.

  1. мп 40

    мп 40 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    484
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    905
    Повідомлення:
    5.252
    Адреса:
    УкраЇна
    Приємний сохран. Номера парні. Гарні клейма. Підкажіть реальну вартість щоби продати.дякую.
     

    Images:

    20170430_165115.jpg
    20170430_165128.jpg
    20170430_165144.jpg
    20170430_165137.jpg
    20170430_165159.jpg
    20170430_165205.jpg
    Georg Luger, Valeriy_K, \Lisovik/ та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Фотоапарат вінтажний старовинний виробництва Germany у відмінному стані.
      1300 грн.
    2. Пленочная камера Zeiss Ikon Box-Tengor. ======== Коробочного типа (бокс-камеры)Box Tengor — камеры д...
      2550 грн.
    3. Чохол під сірники вінтажний старовинний виробництва Франціі.
      350 грн.
    4. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    5. 2100 грн.
  3. Mauzer 11100

    Mauzer 11100 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    285
    Адреса:
    Запорожская обл. Украина
    LEON 53 подобається це.
  4. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.679
    Адреса:
    Южные степи
    Star64 подобається це.
  5. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.679
    Адреса:
    Южные степи
    Глюк... ну и здесь переточенным кончиком в неплохом сохране ушел у Митяя более чем за 5 тыс. грн.
    Что происходит? Гра поперли со страшной силой! уже 6 или 7 за три месяца!
     
    Star64 та МИТЯЙ_7 подобається це.
  6. SICHELSCHNITT

    SICHELSCHNITT Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    82
    Повідомлення:
    422
    Адреса:
    Украина
    с Алегро тащат.там по 100-120 баксов
     
    Valeriy_K, Star64, мп 40 та 2 іншим подобається це.
  7. LEON 53

    LEON 53 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    867
    Адреса:
    Киев
    Штик гарний. 200$ коштує.
     
    Star64, мп 40, Мигел та ще 1-му подобається це.
  8. Valeriy_K

    Valeriy_K Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Полтава
    И даже менее 100

    http://allegro.pl/bagnet-francuski-gras-wz-1874-zgodne-numery-i6803195798.html

    Вот только не могу понять, этими и подобными штыками в Европе склады завалены или что это за распродажи?
     
    LEON 53 подобається це.
  9. мп 40

    мп 40 Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    484
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    905
    Повідомлення:
    5.252
    Адреса:
    УкраЇна
    Я питаю про ціну виключно предоставленного мною. Навіщо мені ссилки на алегро? Прошу по суті
     
    Valeriy_K подобається це.
  10. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.679
    Адреса:
    Южные степи
    ТС, а нам всегда интересно "откуда дровишки" у нас появляются. Да и цены в дружественной стране хотелось бы тоже сравнить. А по какой цене у нас продают Вам уже отписали. Так что не делайте себе нервы...
     
    Big Cat, Valeriy_K та SERGIO* подобається це.