Что это? Подсвечник? Лампада? Часть люстры?

Тема у розділі 'Давнина', створена користувачем equipo, 24 кві 2017.

  1. equipo

    equipo Gefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    Киев
    Приветствую форумчане! Помогите определить что это такое!? На соседних форумах тишина. Фото приложил. Высота 50 см.Ширина 27 см.Был выкопан 20 лет назад когда рыли яму под мусор.
    Вверху мужик с саблей и отрубленной головой во второй руке... Заранее благодарен!
     

    Images:

    XqqKsM59A6g.jpg
    Останнє редагування: 24 кві 2017
  2. Цікаві лоти

    1. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
    2. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    3. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    4. 200 грн.
    5. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
  3. sergei7707

    sergei7707 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    362
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    704
    Повідомлення:
    3.200
    Адреса:
    Украина
    А можно немного побольше фото в разных ракурсах .
     
    Чукча-Я, MISHAvsACE400i, liman та ще 1-му подобається це.
  4. equipo

    equipo Gefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    Киев
    К сожалению сейчас никак. Находка в селе. Только через неделю две смогу.
     
    MISHAvsACE400i подобається це.
  5. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Або Візантія підсвічник, або щось зовсім пізнє.
    Не думаю, що Московія.
     
    MISHAvsACE400i подобається це.
  6. equipo

    equipo Gefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    Киев
    Большое спасибо за наводку! Действитльно старинный латунный бронзовый крест подсвечник канделябр с двумя орлами византия. Интересно какая цена
     
    MISHAvsACE400i та liman подобається це.
  7. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Фото треба нормальні.
    Можливо там некомплект. І найти деталі уже нереально.
    Тому і ціна буде меншою.
    Але спочатку треба фото-атрибуція-оцінка.

    Все інше то флуд.
     
    Veter-59 та MISHAvsACE400i подобається це.
  8. equipo

    equipo Gefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    Киев
    Вот ссылка на целую такую http://www.ebay.com/itm/Antique-Byz...1afa66a&pid=100011&rk=3&rkt=3&sd=282378443844
     
    Медный, MISHAvsACE400i та Plazovik подобається це.
  9. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Треба якісні фото. Можуть бути "новодел" з зарубіжжя.
    Яка історія знахідки?
     
    Чукча-Я подобається це.
  10. Дід Свирид

    Дід Свирид Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.831
    Доброго всім.
    Після перегляду теми мене теж "тєрзають смутниє сомнєнія"
     
  11. equipo

    equipo Gefreiter

    Повідомлення:
    76
    Адреса:
    Киев
    Выкопали ее с глубины примерно 1.2-1.5. Еще 20 лет назад когда рыли яму под мусор. Доберусь туда сделаю подробные фото. Кстати местные рассказали что там был когда то замок. Порывшись в интернете нашел информацию. Действительно был замок в 1200x потом его сожгли - "замок там був спалений в період 1237–1241"
     
    liman подобається це.
  12. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    А там якісь ще знахідки були? металеві? кераміка?
    Ну головне якісні фото самого предмета. А то мова ні про що.
     
  13. Медный

    Медный Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.977
    Адреса:
    Земля
    Я один вижу остатки позолоты,или это его тёрли?