немецкий огнемет

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Вольф Месинг, 22 кві 2017.

  1. Вольф Месинг

    Вольф Месинг Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    409
    Адреса:
    Днепропетровск
    добрий день подскажите по цене висота 46 36см медний
     

    Images:

    ety.jpg
    dhj.jpg
    fju.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ложка Вермахт. Состояние по фото. Материал-нерж. Есть клеймо.
      1250 грн.
    2. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1500 грн.
    3. Фляга старовинна кишенькова вінтажна виробництва Франціі
      450 грн.
    4. Тарілка вермахт під перше виробника Альтвасер. Непоганий стан.
      2000 грн.
    5. Оригінал, в гарному стані, без сколів та тріщин. Цікаве підглазурне клеймо зі зміщенням. Іншого тако...
      1550 грн.
  3. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    А где схожесть?)))Скорее это бак садового опрыскивателя:beer:[​IMG][​IMG]
     
    sergeyk2, monah2, черепок та 12 іншим подобається це.
  4. Медный

    Медный Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.977
    Адреса:
    Земля
    А откуда у Вас уверенность в том,что это огнемёт?Совсем не похож,скорее,на опраскиватель.С ув.
     
    Поліщук, zubrik, oleg_zav та 2 іншим подобається це.
  5. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    118176516_1_261x203_pompa-de-stropit-vermors-craiova.jpg
     
    sergeyk2, pumalife, Поліщук та 14 іншим подобається це.
  6. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    92
    Повідомлення:
    11.666
    Адреса:
    Город-герой
    А что,тоже на вредителей смертью дышит)
     
    sergeyk2, Поліщук, черепок та 4 іншим подобається це.
  7. Константин Владимирович

    Константин Владимирович Feldwebel

    Повідомлення:
    277
    Ага-лазерній деструктор))Садовій опріскиватель.С боку ручка-насос.
     
    Поліщук та zubrik подобається це.
  8. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    92
    Повідомлення:
    11.666
    Адреса:
    Город-герой
    Уважаемый Вольф Григорьевич,если не уверены в предмете,можно выставить на определение а после,в этот раздел.
     
    sergeyk2, Поліщук, zubrik та 2 іншим подобається це.
  9. oleg_zav

    oleg_zav Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.201
    Адреса:
    Харьков Украина
    мне тоже садовый опрыскиватель виднеется. Уж больно неудобно в бою одной рукой все время насос качать.
     
    Поліщук, zubrik та Andregans подобається це.
  10. Медный

    Медный Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    3.977
    Адреса:
    Земля
    С ручным насосом-то модель для ближнего боя.
     
    Поліщук та Искатель 3 подобається це.
  11. dexter82

    dexter82 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.205
    Адреса:
    Украина
    :DПодождите немножко,сейчас сизон откроится,бабушки и дедушки,дачники оторвут с руками!Извините не удержался!
     
    Crowned Clown, Shams11, Поліщук та ще 1-му подобається це.