не можу написати що відправив лот

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем А.А. Брусилов 13, 14 кві 2017.

  1. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.107
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня. Допоможіть будь ласка у вирішенні проблеми я мав відправити 2 лота які в мене виграли на аукціоні про відправку я написав колегам в лічку а в вікно на аукціоні я не можу написати також я не можу звернутися до модератора бо я хочу відправити йому листа а з цього нічого не виходить коли я це роблю появляїться напис ( Обнаружены нарушения безопасности обновите страницу и попробуйте еще) але я пробував раз 100 ы нычого з цього не виходить. З повагою
     
  2. Цікаві лоти

    1. Тяжелый металл, следы серебрения, фото на листе в клетку для масштаба На последнем фото - пример нош...
      120 грн.
    2. по фото
      150 грн.
    3. Jacket Field Heavyweight 190/120 (новая) (капюшон не предусмотрен.) Плечи 58 Рукав 68 Грудь 65 Длина...
      800 грн.
    4. Усики крепление Ополченческого креста видать были оторваны от креста остатки олова Не из земли!!!!По...
      100 грн.
    5. сост.на фото
      16000 грн.
  3. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.107
    Адреса:
    Украина
    Зара мені прийшло що на мене автоматично створено диспут за те що я не відправив лот але я його відправив в автоматичному диспуті я також не можу відписатися мені вилазить те саме що і в лоті коли я хочу відписатися. Ось що я написа в диспуті але відправити я його не можу: Я все відправив номер відправки я написав конрагенту я не можу відписатися в лоті я створив вже раніше тему про те що не можу відписатися в лоті ссилку на тему додаю :https://reibert.info/threads/ne-mozhu-napisati-scho-vidpraviv-lot.887532/ в мене два виграних лота і по двом лотам я не можу відписатися в лоті на аукціоні я не можу зайти в профіль не те що до модератора а взагалі ні до кого щоб написати в лічку. Дякую за допомогу. З повагою
     
  4. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.107
    Адреса:
    Украина
    Сюди взагалі хтось заходить щось читає чи цей розділ нікому не потрібний модератор заблокіровав мене і чекає від мене відповіді а я не можу відповісти бо мені вилазить вікно в якому написано (Обнаружены нарушения безопасности обновите страницу и попробуйте еще раз) Я попробував не раз а мабуть що найменше 50 і нічого не помінялося кожний раз одне і те саме. Хлопці прошу напишіть модераторам з аукціону хай зайдуть сюди і почитають бо я так розумію що вони мене чекають в диспуті а я там відписатися не можу. Дякую
     
  5. ХапалАнДаг

    ХапалАнДаг Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    1.445
    Адреса:
    Украина
    Написал модератору.
     
    Bakay подобається це.
  6. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.107
    Адреса:
    Украина
    дякую друже за допомогу
     
    ХапалАнДаг подобається це.
  7. андрей

    андрей xxxxxxx

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1384
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3.391
    Повідомлення:
    2.422
    если было открыто много окон и было много обращений на сервер то ваш айпи адрес автоматически заблокирован прийдется подождать 40-60 минут потом блокировка снимется
     
  8. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.107
    Адреса:
    Украина
  9. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.107
    Адреса:
    Украина
    попробував ще раз написати і знову те саме в мене є ще один лот який в мене купили я його також відправив і відписався в лічку бо в лоті також не можу відписатися. Подивіться будь ласка і цей лот даю ссилку на лот : https://reibert.info/lots/maket-patrona-lebel-ts-1-18-z.105960/ . На перед вдячний
     
  10. андрей

    андрей xxxxxxx

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1384
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3.391
    Повідомлення:
    2.422
    По этому лоту вообще диспут только автоматически создался и вы небыли заблокированы, причина скорее всего в ваших настройках браузера и программы безопасности касперский или что еще
     
  11. Сергей Вадимович

    Сергей Вадимович Oberschütze

    Повідомлення:
    23
    Лот по которому создан диспут, мой. Брусилов 13 отправил мне номер декларации 14.04.17. Но отправил в личку.
     
    Bakay подобається це.
  12. А.А. Брусилов 13

    А.А. Брусилов 13 Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    45
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    69
    Повідомлення:
    2.107
    Адреса:
    Украина
    Христос Воскрес. Дякую я вже бачу що це проблеми скоріше за все в мене з компом. З повагою