Рекультивація землі після проведення пошукових робіт.

Discussion in 'Теорія ВА' started by Старий Похабич, Apr 6, 2017.

  1. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    7,446
    Location:
    Бишівська Хунта
    Останнім часом нагальною стала проблема рекультивації землі після проведення пошукових робіт. Починаючи з незакопаної ямки , в якій була монетка і закінчуючи незакопаним шурфом чи розкопом , з якого були забрані останки загиблих бійців ми наносимо шкоду як довкіллю так і людям. Залишаючи незакопані ямки ми наражаємо на небезпеку людей. Підвернувший ногу лісник не буде розмовляти з вами толерантно, тракторист який впаде в незакопаний розкоп теж більше на поле не допустить ні одну людину з прибором.
    Серед нормальних пошуківців офіційних чи не дуже вважається поганим тоном залишати після себе незакопані ями та сміття, тому процент вірогідності получити по спині в лісі від правильного копаря за незакопані ямки дуже і дуже велика.
    З маленькими ямками все ясно. Викопав- загорнув за собою. Якщо земля заросша дерном, викопав квадратом і так само вставив дерном до верху.
    Більша проблема коли пошукові роботи проводяться на фермерських угіддях чи городах селян. При таких роботах
    шурфуються і розкопуються різні шари землі. Для того, щоб не залишати за собою неродючі ( піщані, глинисті) п'ятна , земля з розкопу дістається та ділиться на дві групи ( кучі). Верхній родючий шар грунту на одну купу, неродючий на другу. При цьому неродючий грунт рекомендується діставати на якийсь брезент чи ряднину, тому що потім як би ви не чистили поверхню землі, залишки неродючого грунту там залишаться. Засипається розкоп в зворотньому порядку, спочатку неродючий а потім родючий грунти. Засипається розкоп з похибкою на просадку грунту насипаючи зверху невеликий горб.
    Якщо хтось може- доповнюйте.
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Крепкая.
      60 грн.
    2. по фото
      100 грн.
    3. Макет снаряда от сорокопятки Бронебойный
      300 грн.
    4. 200 грн.
    5. Два підривники ANZ29 та один підривник Z.Z.42 На всіх трьох присутні клейма На бакеліті підривника Z...
      150 грн.
  3. Хотів-би на цьому моменті акцентувати увагу. Річ у тім, що ним багато хто нехтує і надлишок землі рівномірно розподіляє по поверхні. Як результат просадка. Якщо в процесі засипки добре притрамбовувати грунт, то горб буде невеликий, а то і зовсім не буде. Якщо-ж не виходить , то дійсно краще залишити насип по формі і розмірам ями. Воно рівномірно просяде і буде за кілька років малопомітним.
     
  4. Чёрный Швед

    Чёрный Швед Правый Сектор

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    3,489
    Location:
    Восточный Фронт
    ямки лучше конечно засыпать. но бывает что возникает вопрос за ямку в самом процессе ямования -

    по закону - не помню че там и где - не является ни раскопками, ни ямой, ни нарушениями яма менее 50х50х50 см, вот только это не работает на заповедниках, охранниках природы - археологии и на частной - распаёванной земле.

    случай из жизни. шурфили чтото под Радомышлем. приехали лесники, менты и прочее блаблабла. я линейку на ямке фоткал, говорил - ну чё, поехали, только с вас вернуть сюда меня после разборок - потому что вот паспорт, вот доки, а вот ямка, которая не ямка, ибо в лесу, а не в заповеднике, и ямки той... пшик. уехали поматюкавшись где мы тут взялись такие хитроумные.

    еще один случай. пляж. охрана. жаба их давила чтоли - в итоге сходили вообще на 20м от берега, хотя посылались намнооого дальше, с пожеланием учить водный кодекс.
    по закону (ст. 6 и 8 водного кодекса) берега и водные объекты (реки, водоемы, озера и водохранилища) должны быть общедоступными для всех граждан, то есть на 20 метров от берега никто не вправе запретить людям подходить к воде (для малых ручьев и каналов 5 метров).

    ну и как пример как зарывать - поле под распашку. после выемки надо собрать ямку так, чтобы образовался небольшой холмик в серединке, а по краям - небольшое углубление, отобрать землю вокруг ямки гдето на полметра, чтобы образовать холмик - полштыка не более - для того, что когда трактор будет ехать, аккуратно перепахает и сам же утрамбует, а если даже и осядет холмик без перепашки, так будет вровень с землёй, вот и вся демагогия
     
    Last edited: Apr 9, 2017
  5. Man83

    Man83 Stabsgefreiter

    Messages:
    162
    Location:
    г. Хмельницкий
    Полностью поддерживаю вышесказанное! Вот на прошлом копе столько ямок видел что потом кого встречал и общался то сразу говорил что ямки незакопанные не мои чтоб не клялись меня из-за какого-то урода и выкопал из закопанной ямки комплект батареек аа и что делать? Забрал их домой чтоб на переработку отнести со своими вместе. Уважаемые камрады не выбрассывайте использованные батарейки на природе они выделяют массу вредных химических веществ. На сегодняшний день в ряде супермаркетов стоят специальные урны для отработанных елементов питания. У нас в Хмельницком в фуршет и по-моему в вопаке. С уважением.
     
  6. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    80
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    131
    Messages:
    9,012
    Location:
    Украина
    Было бы интересно посмотреть источник. :beer:
    А то несерьезно объяснять типа "где-то там написано..."

    С уважением, Саша.
     
    Man83 likes this.
  7. Anatoliy67

    Anatoliy67 Obergefreiter

    Messages:
    62
    Location:
    Киев
    Поки не будуть пункти прийому відпрацьованих елементів живлення та акумуляторів платити нормальні гроші, люди будуть все це просто викидати на смітник або де попало...
     
  8. Дід Свирид

    Дід Свирид Oberleutnant

    Messages:
    1,827
    Доброго усім.

    Я ЗАДОБАВСЯ!!!!! За кимось ямки прикопувати! Інколи по лісах - "лунний" пейзаж!!!!
    Зустріну таких, то - без образ: вашу ж лопату встормлю у потаємніщі місця вашого ж організму!!!
    Закопуйте за собою ямки!!!!
     
    Dietrich88 likes this.