10 рублей 1911 (золото)

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем railroader, 20 мар 2017.

  1. railroader

    railroader Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    2.281
    Адрес:
    Одесса
    Приветствую всех форумчан, есть необходимость продать, состояние отличное, прошу оценить. Спасибо.
     

    Изображения:

    777.JPG
    рнр.JPG
    рнрнр.JPG
    ннн6.JPG
    VitalicBondarchuk1974, G613D и zubrik нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Оригінал.1897 рік. Матеріал -алюміній. Розмір та стан видно по світлинах.
      655 грн.
    2. Значок-вензель. Німеччина. Можливо срібло.
      400 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Оригінали з закладухи ав майстерні. Стан по фото. Ціна вказана за 1 шт на вибір. Два одразу - 1750 г...
      960 грн.
    4. Все, як на фото. Оригінал з власної колекції. Є декілька штук. Всі біль-менш в однаковому доброму ст...
      1185 грн.
    5. Мініатюра ветерана Франко-Пруської війни 1870 року. Все, як на фото. Чудовий колекційний стан! Прохі...
      2680 грн.
  3. харьковский копач

    харьковский копач Reichsmarschall

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    88
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    171
    Сообщения:
    5.482
    Адрес:
    Харьков
    9-10 т. грн
     
    railroader нравится это.
  4. комотд

    комотд Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    Сообщения:
    575
    Если гурт без дефектов (на фото возле (1)911 похоже на вмятинку,может ошибся) ,то 10.000 должна стоить.
     
    railroader нравится это.
  5. railroader

    railroader Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    2.281
    Адрес:
    Одесса
    Гурт целый, вмятин нет.
     
    G613D и zubrik нравится это.
  6. rutеstein

    rutеstein Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    15
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    707
    Адрес:
    Украина, г. Кривой Рог
    продаете.
     
    railroader нравится это.
  7. nucu

    nucu Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    3.127
    Адрес:
    Винные погреба
    Лично Я продал за 16 тыс
     
    VitalicBondarchuk1974, Askal и railroader нравится это.
  8. SHEVA1967

    SHEVA1967 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    15
    Сообщения:
    1.298
    Адрес:
    Украина
    railroader нравится это.
  9. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    railroader нравится это.
  10. Облачко

    Облачко Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.168
    Адрес:
    Украина Север
    Я продал за14300 грн С ув
     
    railroader нравится это.
  11. SHEVA1967

    SHEVA1967 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    5
      проданные:
    15
    Сообщения:
    1.298
    Адрес:
    Украина
    Згоден, якщо потоптатись на "ринку" можливо підфортить і здаш за +/- 12000, однак вчора купив 5 грн. Архистратига (999 проба, 7,78 грам) в Ощаднику, вільно без тисняви, черг і ліктів в бік за 9113 грн. Монети по ціні абсолютно співставні, так як виставлена ТС на оцінку особливим колекційним станом не відзначається. Як правило такі купують як довгострокові інвестиції.
    ИМХО Вартість встановлюється в першу чергу згодою покупця сплатити вартість товару, а не лише бажанням продавця взяти найвищу ціну. Зараз не найкращий час для продажу.
     
    Последнее редактирование: 22 мар 2017
    yucher, aleks007xxx и railroader нравится это.
  12. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    питагь нема , але тут 3 нюанси : різна вага виробу , період виготовлення+ історична цінність ( таких більше не робитимуть) , україну збирають не так чисельно як царську росію це теж впливає на ціну.
    Гарно купили але якщо мати правильних людей при НБУ то можна взяти дишевше ;)
    https://bank.gov.ua/control/uk/bullioncoin/registry/today
    Якщо брати глобально по інвестиції то можна скупляти лом золота це нічим не гірше монет інше діло за гарні гроші взяти гарну монету яка так чи інакше не втратить в ціні.
     
    SHEVA1967, VitalicBondarchuk1974 и railroader нравится это.
  13. yppah

    yppah Schütze

    Сообщения:
    7
    Адрес:
    Украина
    10т. за десятирублевку до 1899
    за эту 11.000 легко, за больше и вправду надо поиграться )))
     
    railroader нравится это.