Всім привіт! Є такий оригінальний телескоп від МР-40.Пружина зворотня відсутня,є одна дирка у середній трубці(на фото видно)...трубки складаються,але чуть підклинюють(потрібно щось-десь підрихтувати,но я не став цього робити) Все інше на фото. Прошу камрадів підказати,скільки на даний момент може коштувати такий телескоп?