м-95 Манліхер

Тема в разделе "Реставрація знахідок", создана пользователем Schtorch, 29 ноя 2015.

  1. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    питання на засипку, як він його так зібрав ?
     
  2. Интересные лоты

    1. Копані.
      250 грн.
    2. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    3. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    4. Сталь.
      30 грн.
    5. Vergoldeter Offiziersjackenknopf, Ausgabe 1939, Kriegsmarine des Dritten Reiches.
      100 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.974
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...отак...
    (догори дригом)
     

    Изображения:

    DSC00599.JPG
    DSC00600.JPG
    Последнее редактирование: 18 мар 2017
    663 и ArtBorsuk нравится это.
  4. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    :eek: ого)) як так взагалі можливо ? він тоді нормально сідає в пази ? ( зараз під рукою немає щоб поексперементувати)
     
  5. rast gasser

    rast gasser Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Сообщения:
    825
    Адрес:
    Лемберг
    Ударник мае лиску- якщо він не докручений в курку лічина сідае в верх дригом і виходить така халепа.:confused:
     
    Schtorch нравится это.
  6. Вениамин Соляра

    Вениамин Соляра Stabsgefreiter

    Сообщения:
    171
    Адрес:
    мир
    Всё работает нормально.Пару раз затвор походил туда сюда и всё наладилось.Без ваших "Догоры дрыгом"
     
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.974
    Адрес:
    Київ, Україна
    ...я вИжу то, что вижу (фотки не брешуть)
    :)
     
    Gasser нравится это.
  8. Gasser

    Gasser Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    31
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    49
    Сообщения:
    1.313
    Адрес:
    Kharkov
    Облиште,пружини це найменше горе.Від зламаної радянськой парасольки-автомата пружина нічим не гірше, працює. Викидач пружний зберегти важливіше.У найгіршому вмпадку можно порізати болгаркой затворну раму,щоб витягти затвор,а потим зварити розрізи(звичайно якщо стріляти не плануєте).
     
    LISORYB нравится это.