Граната ядро

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем stanislav1331, 12 бер 2017.

  1. stanislav1331

    stanislav1331 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Львів
    Фото
     

    Images:

    IMG_20170312_155933.jpg
    IMG_20170312_155942.jpg
    IMG_20170312_160008.jpg
    IMG_20170312_160019.jpg
    IMG_20170312_160022.jpg
    кит60, Saddam47 та - Мисливець - подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Универсальная винтовочная граната Universalgranate
      1800 грн.
    2. ММГ Німецької ручної гранати Eierhandgranate 16
      800 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Пружина новоробна,якісна. Підходить на ГП-30 і на ГП-25. В лоті 1 одиниця.
      220 грн.
    4. Коп Порожня не чищена Високі клейма
      200 грн.
    5. Л. По фото. В пістоні вибухова речовина відсутня повністю. Цинкову закрутку потрібно акуратно вирівн...
      150 грн.
  3. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
  4. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Saddam47 подобається це.
  5. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.749
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Болгария на ПМВ Модель Наум Тюфекчиев http://lexpev.nl/grenades/sovietbalkan/bulgaria/naumtjufekchiev.html либо турецкая копия http://lexpev.nl/grenades/sovietbalkan/turkey/bulgariangrenade.html . Внутри интересное ВВ, не обычный черный дымный порох, а балконит(47% тротил, 49% азотнокислый калий или аммоний и 4% другие примеси) или бомбит(бертолетовая соль пропитанная маслом или смолой в соотношении 79:21)
     
    Останнє редагування: 12 бер 2017
    li4nost, A10A, черепок та 7 іншим подобається це.
  6. stanislav1331

    stanislav1331 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    10
    Адреса:
    Львів
    Дякую всім,хто відповів,а по ціні будь ласка підскажіть,буде продаватися.
     
  7. venceremos

    venceremos Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.980
    Адреса:
    Ukraine
    Від тисячі став
     
    дт-75 та valerka подобається це.
  8. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    По цене на аук стоит сейчас с 450. Я бы на пост 4 обратил внимание. Бомбит дрянь та ещё.