Полтава и область.

Тема в разделе "Де копати?", создана пользователем Землеройка, 28 ноя 2006.

  1. unidelta

    unidelta Stabsgefreiter

    Сообщения:
    219
    Адрес:
    Украина,Полтава
    его еще везде много
    и земля бетон
     
    maxskype51 нравится это.
    1. (в наличии 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Чохол на блок керування всіх моделей металошукачів Garrett серії ACE. Головне призначення - захист д...
      200 грн.
    3. Новый паракорд d4mm L30m..есть новые поступления..смотрите другие мои лоты…
      219 грн.
    4. Продаю власний кабель від мого металодетектора Minelab Manticore. Кабель абсолютно новий, жодного ра...
      1550 грн.
    5. Старательский лоток D26cm..
      279 грн.
  2. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Сообщения:
    85
    Адрес:
    Украина Кременчуг
    стучи в личку думаю присоединюсь
    :beer::beer::beer:
     
    maxskype51 нравится это.
  3. unidelta

    unidelta Stabsgefreiter

    Сообщения:
    219
    Адрес:
    Украина,Полтава
    в лесу снега на штык лопаты
     
    maxskype51 нравится это.
  4. Cerik

    Cerik Schütze

    Сообщения:
    11
    Адрес:
    Кременчуг
    та хоть снег покопать:D
     
    maxskype51 нравится это.
  5. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    То тільки по краю, далі в два-три рази більше. Сьогодні спеціально заскочив, я живу 50 метрів від лісу, земля під снігом практично не замерзла.
     
    unidelta и maxskype51 нравится это.
  6. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Панове зробив кріплення блоку до штанги , не хотів свердлити.Купив тримачі для велофари , допрацював сокирою та рашпилем :cool:. Кріплення легке бо резина та навіть трохи демпферує , такий собі саспокоювач.
     

    Изображения:

    DSC03653.JPG
    DSC03654.JPG
    DSC03655.JPG
    DSC03658.JPG
    DSC03661.JPG
    DSC03660.JPG
    unidelta и Volocuga нравится это.
  7. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Дивлюсь в Полтаві Тесоріки розмножаються. Потрібно тест з Маскою просвести, може й собі перейду.
     
    maxskype51 нравится это.
  8. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Хіба шо як другий мд до Маски )))
     
    Volocuga нравится это.
  9. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Багато ще снігу , але вже треба копати бо крдик))
     

    Изображения:

    IMG_20170226_120717.jpg
    IMG_20170226_121535.jpg
    IMG_20170226_134811.jpg
    Volocuga и Александр 3470 нравится это.
  10. Александр 3470

    Александр 3470 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    197
    Адрес:
    украина
    Верба шось знайома, не пойму де бачив.
     
    maxskype51 нравится это.
  11. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Платний ставок село-хутір Бондури .
     
  12. Александр 3470

    Александр 3470 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    197
    Адрес:
    украина
    Тогда ошибся.
     
    maxskype51 нравится это.
  13. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Але дерово таки шикарне )))
     
  14. Александр 3470

    Александр 3470 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    197
    Адрес:
    украина
    Это правда!!!
     
    maxskype51 нравится это.
  15. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Нє, руль заказав, тепер в мене три катухи. Я тру-масковод. :p:D
     
    Also_Bennett и maxskype51 нравится это.
  16. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Ну маска такий апарат шо не гріх стати фаном. Окрім 5 ї моделі, багато негативних відгуків. Шо скажите? А я тесоровод))))
     
  17. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    А хз, там вродь все те саме, тільки екранчик та кнопки замість крутілок. Думаю, якраз екран заважа, на ВДІ дивляться й багато цілей пропускають.
     
    maxskype51 нравится это.
  18. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Можливо в майбутньому спробую Маску , 4 WD pro:smile_12:
     
  19. Саня Полтава

    Саня Полтава Schütze

    Сообщения:
    27
    Адрес:
    Полтава
    всем привет,я пользуясь Ака беркут5,хорошый аппарат,токо катушки дорого стоят
     
    maxskype51 нравится это.
  20. Саня Полтава

    Саня Полтава Schütze

    Сообщения:
    27
    Адрес:
    Полтава
    всем привет,я пользуясь Ака беркут5,хорошый аппарат,токо катушки дорого стоят
     
    maxskype51 нравится это.
  21. unidelta

    unidelta Stabsgefreiter

    Сообщения:
    219
    Адрес:
    Украина,Полтава
    Кто копал на прошедших выходных? Как земля в полях, лесах?
    Мы вернулись ни с чем. Все еще было промерзшее, и снега местами еще много. Это рядом с Полтавой.
    Полюбовались природой ,и вернулись!))
     
    maxskype51 нравится это.
  22. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Рано, на полях в коліно води, в лісі сніг лежить. Хоча сам лопату гострю на пару годин на вихідних.
     
    maxskype51 и unidelta нравится это.
  23. unidelta

    unidelta Stabsgefreiter

    Сообщения:
    219
    Адрес:
    Украина,Полтава
    Просто читал на Фиолетовом отчет от полтавчанина. И у него получилось:
    Esmael писал(а):
    Не знаю как там у кого,но я сегодня открыл сезон,копать прекрасно (правда выехали на песочек).
     
    maxskype51 и Volocuga нравится это.
  24. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Може він не з самої Полтави. Трішки західніше Хорол, Лубни вже розстало.
    Їзджу на роботу за 30 км., через ліс і поля, такої кількості води на полях, я ще не бачив, деякі повніст залиті.
     
    maxskype51 нравится это.
  25. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Їхав минулими вихідними з Кобеляк - поля вже без снігу. Доїхав до Полтави, на деяких полях - шар снігу без проталин.
     
    unidelta и Volocuga нравится это.