катушки для аськи

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем ФАВ, 24 лют 2017.

  1. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
    Уважаемые камрады подскажите мастеров кто делает катушки для асек и посоветуйте оптимальную катушку по Вашему мнению для этой же серии
    заранее спасибо :beer:
     
  2. Цікаві лоти

    1. Трилон Б - засіб для чищення монет Універсальний засіб для чищення монет з міді, бронзи, срібла і ні...
      15 грн.
    2. 1550 грн.
    3. 3750 грн.
    4. Плата з процесорами та та комплектуючі до металошукача Фортуна Л. Плата під корпус GR2018. Плату і...
      3000 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателяТерминатор Трио-просп...
      250 грн.
  3. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    byr4yn подобається це.
  4. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
  5. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
    жду другие варианты
     
  6. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Нел та Марс.
     
  7. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
    это да но хочется посмотреть что народ делает
    поток это поток а индивидуальный заказ совсем другое дело как обувь или заводская или на заказ под тебя )))
     
  8. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Катуха 25*30, оптимальна між дискримінацією та глибиною. В Аськи розділення не на висоті, тому краще катуха середніх розділів і правильної форми. З великою котушкою на участку де багати чорнини вона просто сліпне.
     
  9. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
    да но это размер я так понимаю что камрад Sevin делает в эти корпуса разную начинку по твоему желанию
     
  10. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Яка там начика, два мотка проволки та півтора мерта кабеля, по другому ніяк. Секрет тільки в якості. Він вродь частоту може підвищити.
     
    minitarn3838 подобається це.
  11. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
    вот за частоту я и говорю
     
  12. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    601
    Адреса:
    Центр України
    Як на мене то для Асі оптимальною і кращою являється рідна катуха від 350-ї,добре працює і на 250.Був колись і Марс Голіаф,і Нел Торнадо,але знахідок більше було з тою,рідною.Пару днів тому їздили покопати,в одного камрада Ася з Голіафом,в іншого 350-та з рідною катушкою,той шо з рідною накопав царських монеток срібних і советів ранніх,а з Голіафом почті нічого.В мене з Вайтсом теж тільки одна царизма і мідне кілечко.Видно був день того камрада.
     
    ФАВ подобається це.
  13. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
    удача баба вредная )))
     
  14. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
    меня вполне устраивала родная катушка но сейчас с ней начались проблемы поэтому и хочу что то подобрать
     
  15. R.E.K.S.

    R.E.K.S. Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    Украина
    Ходил со стандартной и торнадо ,сейчас с нел шторм - советую
     
    ФАВ подобається це.
  16. ФАВ

    ФАВ Obergefreiter

    Повідомлення:
    85
    Адреса:
    Украина Кременчуг
    спасибо