холодное оружие Германии 2-я мировая

Тема у розділі 'Німеччина', створена користувачем Subaru2007, 14 лют 2017.

  1. Subaru2007

    Subaru2007 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    517
    добрый день. подскажите пожалуйста по ножам. на сколько можно рассчитывать. планируется продажа. спасибо.
    первый штык 60 см.
     

    Images:

    DSC08704.JPG
    DSC08705.JPG
    DSC08708.JPG
    DSC08709.JPG
    DSC08710.JPG
    DSC08711.JPG
    DSC08714.JPG
    DSC08716.JPG
    DSC08717.JPG
    DSC08718.JPG
    DSC08719.JPG
    DSC08722.JPG
    DSC08724.JPG
    DSC08725.JPG
    DSC08726.JPG
    DSC08727.JPG
    DSC08728.JPG
    DSC08729.JPG
    DSC08730.JPG
    DSC08731.JPG
    DSC08732.JPG
    DSC08734.JPG
    DSC08735.JPG
    DSC08738.JPG
    DSC08739.JPG
    DSC08740.JPG
    DSC08741.JPG
    DSC08742.JPG
    DSC08743.JPG
    DSC08744.JPG
    antykvar_2009 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 100 шт.)
      Зарядні планки, легке б/у в кількості. Відправка Новою поштою.В продажі тільки планки. Ціна за 1 шт....
      18 грн.
    2. (в наявності 50 шт.)
      Сигнальні патрони для ракетниці зеленого кольору. Тільки розпаковані. В ідеальному стані. Ціна за 1...
      250 грн.
    3. Ящик від гранатометів АТ-4 . Розмір 110х41х26 см . Стан гарний . Був використаний в Донецькій обл.
      1099 грн.
    4. Трофейний ніж.з Покровського напрямкуЗатрофеєний у підора з РФ. Стан чудовий. Все по фото
      1600 грн.
    5. Цей набір абразивних насадок ідеально підходить для використання з граверами, бормашинками та інстру...
      165 грн.
  3. romarios

    romarios General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    80
    Повідомлення:
    7.564
    Адреса:
    Украина
    А все гр по 300-400 за шт,перочинные ножики по 100-150,все же старались,клейма ставили...
     
    Gold222, bomber 45, LEON 53 та 9 іншим подобається це.
  4. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    З оригіналу 98 і Верндль---------все інше фантазія
     
    bomber 45, LEON 53, Subaru2007 та 3 іншим подобається це.
  5. А.М.

    А.М. Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.129
    Адреса:
    Юг Украины.
    Делали где-то в джунглях? Иначе не понятно, зачем вместо орла делать попугая?
    Кинжал СС хороший, оригинал. Своих честных 300 грн. стоит.;)
     
    LEON 53, Subaru2007, Богдан Олег та ще 1-му подобається це.
  6. Богдан Олег

    Богдан Олег Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    399
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    779
    Повідомлення:
    4.665
    Адреса:
    Украина
    На К 98 красиво бакелит поставили - додумались ....
     
    Subaru2007, сєрьога, Eudgen та ще 1-му подобається це.
  7. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.025
    Адреса:
    Киев
    СС ОГОНЬ!!!)))
     
    para_bellum, Gold222, romarios та 3 іншим подобається це.
  8. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    Ну и капец на оценку...
    98 свинокол, доо 300грн, верндль 400, ножики, да, 100-150 "за усердие";), про кенжик промолчу:)...
     
    romarios, Богдан Олег та Subaru2007 подобається це.
  9. Subaru2007

    Subaru2007 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    517
    спасибо большое коллеги. спасли неопытного коллекционера.
     
    сєрьога та Богдан Олег подобається це.
  10. intruder

    intruder Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    261
    Адреса:
    Украина,велика та незалежна!
    Ну а чо,я б такой кинжал "20 октября" за 300 грн взял бы,тушняк в катакомбах открывать =) Да простят меня за флуд всемогущие модераторы =)
     
    efymenko_32, Subaru2007 та Богдан Олег подобається це.
  11. Андрей2232

    Андрей2232 Gefreiter

    Повідомлення:
    115
    Адреса:
    Киев,
    Блин белка канеш огонь вышла )) всем белкам белка))))
     
    Богдан Олег та Subaru2007 подобається це.
  12. AndyB

    AndyB Leutnant

    Повідомлення:
    2.855
    Адреса:
    Словакиа
    Werndl M1867 jatagan ukorocen na dlinu M1873.s uv.Andy
     
    romarios та Subaru2007 подобається це.
  13. Slawius

    Slawius Feldwebel

    Повідомлення:
    415
    Адреса:
    Украина
    а как красиво названа тема,я уж думал зайду и Ахну,а в итоге проржал ! )))))
     
  14. emden 73

    emden 73 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    118
    Адреса:
    воронеж
    Особенно Берлин, с маленькой буквы.... Жуть!!!!!
     
  15. nucu

    nucu Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.127
    Адреса:
    Винные погреба
    По штыкам понятно,а вот кинжал жесть мне нравится ,ищу нож для похода за грибами,будите продавать дайте ссылку поторгуюсь