Tesoro Golden Sabre,Eldorado от Боец группы Север

Тема в разделе "Техніка для пошуку", создана пользователем Vladimir032404, 13 апр 2012.

  1. tank1919

    tank1919 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    978
    Адрес:
    Украина
    Вода влага..не все ж летом копают. И не доверяю я клеям..
     
    роман25 нравится это.
    1. (в наличии 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Сумка - кобура для пінпоінтера з кріпленням на ногу – чудове рішення для камрадів, що захоплюються м...
      420 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Кабель зарядки Nokta Makro Совместимость: Simplex+ Simplex+ WHP Kruzer Multi Kruzer Gold Kruzer Anfi...
      340 грн.
    4. 25 х 28 см, регулируемый ремень, можно носить через плечо или на поясе Пересылка Укрпочта или Новая...
      650 грн.
    5. Новый лоток D38cm и магнитик…смотрите другие мои лоты..есть новые поступления….
      395 грн.
  2. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.263
    Адрес:
    чернівецький
    Тоди розкручуй блок роби отвори ши що там надумав I вперед. Я приклею напевно ще не думавъ
     
  3. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Так є такі клеї , я на роботі використовую. Якщо кому цікаво cosmofen ca12, діє не на всі види пластичних матеріалів. Думаю саморізами/болтами продублювати треба.
     
    роман25 нравится это.
  4. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.263
    Адрес:
    чернівецький
    Навига еле якшо кортить то крутить .
     
    maxskype51 нравится это.
  5. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    У кого вже є чехол ? Напишіть будь ласка де брали та ціну. Як варіант замовити у комрада baza72 такий саме для саблі з прозорим козирьком та доступом до тригера, думаю партія таких чохлів затребована не маленька.
     
  6. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Роман, маю справу з пластиками/акрилами та різними клеями 12 років. На деяких матеріалах дають чудовий результат-не можна відірвати деталь по місцю склейки, ломається поряд. Але такий спосіб кріплення не дає такої впевненості як болт/саморіз. Моядумка:)
     
    Shurik22 нравится это.
  7. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.263
    Адрес:
    чернівецький
    Да тут не поспореш.
    Ви хочети сказати шо саморез будет гут добре шо площа у самореза лиш головка фактично трема яку. Теж можна виломать з дури ще скорши як приклеэну деталь.
     
    maxskype51 нравится это.
  8. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Ні , саморіз як допоміжне кріплення, до такого як Ви прпонуєте варіанту.
     
  9. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Сообщения:
    861
    Адрес:
    Earth
    корпус делается из abs, держатели трубы дкс из пвх/полиамида
    камрад уже выше сказал, цианакрилатный монтажный клей для склеивания этих материалов вполне подойдет
     
    роман25 и maxskype51 нравится это.
  10. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Ок! Все рівно кожен зробить як задумав, колосальна поле для творчості, поки сніг не зійде)))
     
    Shurik22 нравится это.
  11. bejef

    bejef Oberfeldwebel

    Сообщения:
    861
    Адрес:
    Earth
    та нехай хоть проволокой алюминиевой примотают :) каждый сам себе кулибин :)
     
  12. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.263
    Адрес:
    чернівецький
    З головой звичайно якшо будети ним молотить кого надуть по крижах то и штанга не видерже.:D:D:smile_14:
     
  13. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.983
    Адрес:
    Земля Королевы Мод
    IMG_0087.JPG IMG_0088.JPG
     
    Shurik22, maxskype51, tank1919 и 2 другим нравится это.
  14. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.263
    Адрес:
    чернівецький
    По много чисьеным просьбам.
     
    fires, LEXXX, Shurik22 и 4 другим нравится это.
  15. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    LEXXX, а можете викласти фото блока з чохлом, чи у Вас немає такої приблуди?
     
  16. n1podarok

    n1podarok Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    167
    Адрес:
    Галичина
    Можна декілька питань по вашому блоку живлення?
    Не краще взяти два літія і поставити переобразователь?
     
    maxskype51 нравится это.
  17. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    Питайте , але я не маю достатньо знань , тому зробив три посідовних літія , без плат захисту заряду\розряду. Тут на форумі є більш обізнані в цьому люди. Чекаю на мд в якому вже є живлення від 1х18650 з платою збільшення до 12 вольт.
     
    n1podarok и Shurik22 нравится это.
  18. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.983
    Адрес:
    Земля Королевы Мод
    Нажаль чохла заберу лише завтра
     
    maxskype51 нравится это.
  19. n1podarok

    n1podarok Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    167
    Адрес:
    Галичина
    Думаю варто поставити переобразователь і 1 чи 2 літія. Так економиш у вазі приладу.
    Фото із сьогоднішого копу.Тесорик не тільки по дрібних цілях хороший. Он яку гільзу витягнув з хорошої глибини.

    о[​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    Shurik22, loptop, maxskype51 и ещё 1-му нравится это.
  20. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.983
    Адрес:
    Земля Королевы Мод
    8sywaV9xK6A.jpg
     
    Shurik22, maxskype51 и n1podarok нравится это.
  21. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.853
    Адрес:
    Україна
    А шо поробиш ))) Тут як лотерея , навіть якщо замовляти з алі. Питав у Стаса , каже можна живити не захищенними акками , там є вже плата захисту розряду\заряду.
     
    n1podarok и LEXXX нравится это.
  22. Shurik22

    Shurik22 Stabsfeldwebel

    LEXXX нравится это.
  23. Shurik22

    Shurik22 Stabsfeldwebel

    С 27й кусок 210 трубы около метра подымал.
     
    LEXXX нравится это.
  24. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.983
    Адрес:
    Земля Королевы Мод
    Ну все,я готов:)
    Где погода? 20170207_092535.jpg 20170207_092522.jpg
     
    Skyf, SunDay, fires и 7 другим нравится это.
  25. tank1919

    tank1919 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    978
    Адрес:
    Украина
    LEXXX нравится это.