Гудзик,кліпса-жетон (G14 1921),монета (1764р.)

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем xelibri, 1 лют 2017.

  1. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Доброго вечора. Підкажіть будь ласка по вартості даних придметів,були знайдені на городі.Може хтось просвітить на рахунок кліпси,де використовувалась.Маю припущення що це обліковий жетон кладовища з ПСВ,типу німецьких,які прибивали до хрестів у ДСВ ,можу помилятись. Наперед всім дякую за відповіді.
     

    Images:

    DSCF0743.jpg
    DSCF0744.jpg
    DSCF0745.jpg
    DSCF0747.jpg
    DSCF0748.jpg
    DSCF0749.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. хорошее состояние ,клем нет .
      449 грн.
    2. Штык-нож СВТ-40 в ножнах. Почищен, кнопка работает, накладки новодел. На ножнах пружины слабые но кл...
      1400 грн.
    3. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    4. Хорошее состояние ,клейм нет
      1649 грн.
    5. (в наявності 6 шт.)
      Складські,не кастровані,все ок з ними,в рідному вороніні,номерні,стан склад,незначні сліди зберіганн...
      1000 грн.
  3. Advo70

    Advo70 Oberleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    785
    Лоти
      на продажу:
    801
      продані:
    1.796
    Повідомлення:
    1.942
    Адреса:
    Днепропетровск
    Клипса - в ухо коров
     
    Кіла2013, zubrik та xelibri подобається це.
  4. Vlad78

    Vlad78 ЧЕРНЫЙ БАНЩИК Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    8.351
    Адреса:
    Київ
    ТУТ НЕ ОПРЕДЕЛЯЮТ, А ОЦЕНИВАЮТ! сколько можно делать замечаний?
     
  5. xelibri

    xelibri Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    800
    Адреса:
    УКРАїНА
    Визначати не потрібно,підскажіть по ціні.