магазин Zoraki 925 / stalker 9x18

Тема у розділі 'ММГ. Пистолет-пулемёты', створена користувачем Alex14, 24 січ 2017.

  1. Продавец Alex14

    Alex14 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    390
    Адреса:
    Дмитриевская 45
    магазины увеличеной емкости
    под 9РА и 9х18 для сталкера и зораки

    350 грн шт
     

    Images:

    photo_2017-01-24_00-04-04.jpg
    photo_2017-01-24_00-04-19.jpg
    Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 20 шт.)
      Новая. Оригинал .в лоте один комплект .
      200 грн.
    2. В лоті - підсумок - 4 магазина - масленка - планки з перехідником для швидкої зарядки - пенал ( б...
      2100 грн.
    3. (в наявності 12 шт.)
      Новые
      100 грн.
    4. (в наявності 14 шт.)
      Пружины советского периода, не новодел. Цена за комплект на фото.
      630 грн.
    5. Колодка мушки АК 74 з макету,бокові отвори заварені без порушення геометрії. Перефарбовано, мушки не...
      1650 грн.
  3. Pava-24

    Pava-24 Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Одесса
    Здравствуйте.Заберу оба за 650 гр.
     
  4. Pava-24

    Pava-24 Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Одесса
    Реквизиты к оплате в личку напишите.
     
  5. Pava-24

    Pava-24 Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Одесса
    Реквизиты к оплате в личку напишите
     
  6. Продавец Alex14

    Alex14 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    390
    Адреса:
    Дмитриевская 45
    проданы
     
    Otryta подобається це.
  7. Kozma92

    Kozma92 Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Ukraine
    9х18 это ПМовский патрон, для зораки?)
     
    Иван Чонкин та qwerl12 подобається це.
  8. qwerl12

    qwerl12 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.279
    Адреса:
    УКРАИНА
    Они.. Должны по идее быть разной длины.. Возможно я ошибаюсь? С ув
     
    Otryta, sunny15 та менторез подобається це.