магазин Zoraki 925 / stalker 9x18

Тема у розділі 'ММГ. Пистолет-пулемёты', створена користувачем Alex14, 24 січ 2017.

  1. Продавец Alex14

    Alex14 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    390
    Адреса:
    Дмитриевская 45
    магазины увеличеной емкости
    под 9РА и 9х18 для сталкера и зораки

    350 грн шт
     

    Images:

    photo_2017-01-24_00-04-04.jpg
    photo_2017-01-24_00-04-19.jpg
    Otryta подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Оригинальный набор для чистки АК-47 (7.62) Производства ГДР образца 57г! Состояние лёгкое Б/У
      450 грн.
    2. (в наявності 76 шт.)
      Магазин має протиковзку структуру, завдяки чому зручний в експлуатації незалежно від погодних умов....
      450 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Не використовувалися Мої аукциони : https://reibert.info/auction/vova2012.201309/ Всі мої теми...
      500 грн.
    4. 850 грн.
    5. 400 грн.
  3. Pava-24

    Pava-24 Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Одесса
    Здравствуйте.Заберу оба за 650 гр.
     
  4. Pava-24

    Pava-24 Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Одесса
    Реквизиты к оплате в личку напишите.
     
  5. Pava-24

    Pava-24 Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Одесса
    Реквизиты к оплате в личку напишите
     
  6. Продавец Alex14

    Alex14 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    390
    Адреса:
    Дмитриевская 45
    проданы
     
    Otryta подобається це.
  7. Kozma92

    Kozma92 Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Ukraine
    9х18 это ПМовский патрон, для зораки?)
     
    Иван Чонкин та qwerl12 подобається це.
  8. qwerl12

    qwerl12 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    35
    Повідомлення:
    1.279
    Адреса:
    УКРАИНА
    Они.. Должны по идее быть разной длины.. Возможно я ошибаюсь? С ув
     
    Otryta, sunny15 та менторез подобається це.