Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    7.061
    Ort:
    Ukraine
    То поїд до того уачура.шо робив тобі генератор.Хай *бока* виправляє
     
  2. Интересные лоты

    1. Жилет на коп, рыбалку, охоту. Ткань лёгкая, летняя. Хороший камуфляж для камышей. Имеет множество ка...
      260 грн.
    2. Утеплённый жилет на зиму/осень. Жилет не «раздутый», можно использовать под одеждой как утеплитель....
      300 грн.
    3. Жилетка на все случаи; и на коп и на природу и на каждый день. Ткань средней плотности на основе хло...
      250 грн.
    4. Жилет на прохладное время года (весна/осень). Выполнен из ветростойкой синтетической ткани. Имеет оп...
      55 грн.
    5. Жилет світловідбиваючий стан новий. Заміри напів обхват по грудях 62 см напів обхват по низу 62 см...
      50 грн.
  3. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Beiträge:
    3.027
    да все в нормі, зроблено теж норм! просто стоїть на вул! зарядиться а зранку зажужить!
     
    Саня ZP.UA und гринго80 gefällt das.
  4. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    на 2108 щоб помпу замінить треба двигло з передньої опори знімать. а взагалі,, я в 18 років моцик їхав міг ніч його тренувати. гулЯть з кумом в мороз поїхали в сусіднє село , поки в клубі були , з під мотоцикла шоломи свиснули...назад поки доїхали думав голова відмерзне. добре п,яні були , навіть не захворіли.!
     
  5. тре було зробити коктейля. з кожної пляшки нацидити у склянку по пісят грамів. тілько наливати обережно, по лезу ножа щоб шари незмішались
     
  6. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Beiträge:
    3.027
    і нащо так усложняти процеса? все одне булькне та змішаеться)
     
    unkers87, Allex761, Veter-59 und 2 anderen gefällt das.
  7. перекажіть реббе
    якби там щось у голові було то і відморозили і захворіли а так як там в нього вітер гуляє та кураву розносе по кутках то через нічого і не було
     
  8. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    24_main.jpg
    нам ЇХ не зрозуміти...
     
    Allex761, Veter-59 und NIA gefällt das.
  9. от відразу видно що ти не митець і не розумієш нічого у мистецтві.
     
    Veter-59, NIA und Дитрих SS gefällt das.
  10. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.599
    Ort:
    Поділля
    Неправильно,а ще рвете на собі сорочку,що митець,потрібно спочатку кожної скуштувати по пісять,потім вже підбирать самі підходящі комбінації та варіації:D
     
    unkers87, Allex761, Veter-59 und 4 anderen gefällt das.
  11. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    передайте на сусідню вишку , якщо Будулай мене розблокує я його прощу!
     
    Allex761, slawuta5 und Дитрих SS gefällt das.
  12. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Beiträge:
    3.027
    да яке ж це мистецтво? це вечеря! липше кожної по стакану нацидіти та смакувати під картопельку з сальцем та щукою))
    а то тягни ножа, пісюрь на нього так шоб не пролити дорогоційний продукт, марнувати час щоб все одне все змішалось!
     
    unkers87, slawuta5, Veter-59 und 3 anderen gefällt das.
  13. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    А де це пан Бек?Я осьо йому бізнес ідею знайшов,окупиться швидко:D
    Служба "Коп по телефону".
    Томный женский голос в трубке:
    - Здравствуй, тебя приветствует служба досуга "Коп по телефону". Скажи мне свою копательскую ориентацию.
    - Русская старина XIV - XVII вв.?
    Прекрасно, это мой любимый вид копа.
    Тогда не будем медлить. Ты готов? Мы начинаем!
    Представь себе: весна, середина апреля. Только-только сошел снег. Поют жаворонки, пригревает солнце. Мы выходим на свежевспаханное разбороненное поле. Земля на нем слегка влажная, но рассыпчатая и: черная! Настолько черная, что сильно нагревается на солнце, и от нее поднимается пар. Вдохни этот запах, вдохни полной грудью! Я чувствую, как в тебе просыпается азарт: Но не спеши, не так быстро! Посмотри вокруг: все поле усеяно керамикой. Она тоже черная, как и земля, поэтому мы ее не сразу заметили. Керамика настолько крупная, что можно было бы, кажется, сложить из нее целиковые кувшины. Но нам сейчас будет не до них: Этого места нет ни на одной карте, перед тобой лежит девственная земля, не знавшая металлоискателя:
    Я задыхаюсь от восторга, когда ты вынимаешь из чехла свой новенький дорогущий Е-трах. Меня просто поражает его огромная катушка. Скорее же вводи его в дело!
    Ты включаешь его и прижимаешь катушку к земле. А потом нежно-нежно проводишь ею прямо по поверхности. Потом обратно. И еще раз. И еще:
    - Можно я немного поработаю твоей клюшкой?
    - Нет? Ты хочешь сам? Тогда давай вместе! Я возьму твой прибор чуть ниже системного блока, и мы будем гладить катушкой землю. Все быстрее и быстрее: Пока вдруг не раздастся сигнал!!! Сейчас, не спеши: Главное, не повредить находку! Я покажу тебе, где именно копать. Я возьму рукой твой фискарь, подведу прямо к нужному месту, и он вонзится в мягкую податливую землю на полштыка. Глубже! Я по сигналу чувствую, что глубже! Наконец штык фискаря целиком погружается в культурный слой и извлекает из него россыпь чешуи, которая, переливаясь на солнце, падает вокруг ямки. Это так здорово! Я просто счастлива! Дрожа от возбуждения, я горстями собираю чешуйки прямо в рюкзак. Ты ждешь, когда я закончу, и мы садимся с тобой в мягкую траву на краю поля: перекур!
    [​IMG]
     
    unkers87, Alex Faa, rRrR und 13 anderen gefällt das.
  14. то перший крок до алкоголізму! бо що занадто то нездраво! спочатку тре зробити коклеля, потім троха згодом скуштувати кожного інгредієнта окремо а ще згодом вже проводити испити з інгредіентами та пропорціями. отакоєот. а ви кажете
     
    unkers87 und NIA gefällt das.
  15. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Beiträge:
    3.027
    відразу видко хто є хто! 100% згоден! так саме зробив би!
     
    NIA gefällt das.
  16. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    8.640
    Ort:
    Запоріжжя
    ви хоч вату паро-гідро проізолювали ???

    в мого сусіда вже фасад з фагота відвалюється від каміну в стіні ...
     
  17. кажу ж не митець ти а п'яничка. бо тілько п'янички не мають мистецтва вживання міцних напоїв.
     
    Саня ZP.UA gefällt das.
  18. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
     
  19. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Beiträge:
    3.027
    я собсна і не вживаю! свій прудець вже висмоктав десь у молодості)) тому і кажу як знаючий у цьому) а то подавай якийсь буржуазний фреш)))
     
    unkers87, Саня ZP.UA, NIA und 2 anderen gefällt das.
  20. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.599
    Ort:
    Поділля
    А як правильно коктелю зробить якщо невідомі смаки інгредієнтів,отожбо і воно що тре робить так як я кажу,а злити все в одну каністру та цмулити:eek:не будим казать хто таке чворить вголос:D
     
  21. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    а в кого на авто гбо стоїть? щось сьогодні з редуктора газом смендіти почало. пов,язую це з морозом. Систему на всяк случай промилив, ніде не пускає...
     
    Дитрих SS gefällt das.
  22. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Конденсат давно зливали?
     
  23. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    та редуктор в вересні перебирав...
     
  24. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Там повинна бути пробочка,відкрутіть її якщо є то витече.
     
  25. теж мені тямуший. нічого ти не тямиш бо у вас молодих ніколи того мистецтва небуло, вам аби накидатись пошвидше і все. а от в наші часи це було мистецтво. тре було спочатку дістати міцного напоя і головне щоб він був якісним а вже потім знайти десь гарну місцину і вжити його але не похапцем, ковть-ковть і готово, а повільно , гарно закусюючи та смакуючт кожен ковток. і непоспішаючи під розмову та у гарному товаристві вжити той напій. не мишаючи його з пісьпісь колаю чи ще якимь гівном. бо як відомо у гарному товаристві та під пристойну закуску можна випити дуже багато.
     
    SOTNIC, Град-1, Veter-59 und 4 anderen gefällt das.
  26. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    А спирт чистий пили?:DБез закусі і запивання:cool::D
     
    vovc2301, Allex761, Град-1 und 5 anderen gefällt das.