сокира ЗІК 1960 року із закосом під карвінгову

Тема у розділі 'Шанцевий інструмент', створена користувачем Новик, 21 січ 2017.

  1. Продавец Новик

    Новик Obergefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Тернопіль, Україна
    продано
     
    Останнє редагування: 28 січ 2017
    1. Рабочее состояние.
      500 грн.
    2. Складная лопатка с чехлом ВС Голландии. FELDSPATEN MIT HULLE (NL) OLIV/DPM-TARN Описание: - Оригина...
      1500 грн.
    3. (в наявності 30 шт.)
      Лопата високої якості власного виробництва. Виконана за стандартами 1984 р. Якість гарантуємо. Загал...
      320 грн.
    4. Новый чехол до сапёрной лопаты ВДВ СССР с комплекта РД-54
      2600 грн.
    5. Мясницька сокира з історією ,клеймо ГПЗ По круче ЗІКа.Сталь У8.У свій час привезена з БАМа.Топорище...
      4000 грн.
  2. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095
    Обух піддавався механічній обробці - там проводилось зварювання чи просто відновлювався профіль ? Дякую . Попередньо резерв до з'ясування точних розмірів .
     
  3. Продавец Новик

    Новик Obergefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Тернопіль, Україна
    Обух я просто шліфанув, щоб здерти сліди (вмятини) від ударів, для краси. Сокира не зварювалася.
    Довжина 176 мм, довжина по лезу 124 мм.
    Вухо: вгорі 62х28мм, внизу 60х26 мм
     
  4. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095
    Дякую , сокира дійсно гарна ще й коли вона дійсно не має тріщин та не горіла у вогнищі . Можете ще краще "проявити" клеймо , чи є там чітке "У 7" ? Дякую .
     
  5. Продавец Новик

    Новик Obergefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Тернопіль, Україна
    У вогнищі не горіла, бо сталь (твердість) в порядку, це було ясно ще при її купівлі на місцевому ринку (я завжди пробую лезо надфілем). Ну і при заточці, по тому як вона піддавалася обробці.
    Ось ще пару фото клейма в районі букв У7. Мені їх видно, а як це ловить фотоапарат, дивіться самі.
    P1210138.JPG P1210142.JPG P1210143.JPG
     
  6. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095
    Ще питання що до фото ось тут - то бува не тріщина ?

    P1170102.JPG
     
    minitarn3838 подобається це.
  7. Продавец Новик

    Новик Obergefreiter

    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Тернопіль, Україна
    Ні, то залишилась риска від більш крупного зерна, яку я не вивів повністю, коли перейшов на дрібніше, при шліфуванні обуха. Шліфував без перфекціонізму :)
    Можу її прибрати, якщо треба, без проблем.
    П.С. Можу відео зняти, тільки не знаю як візьме фотоапарат в режимі макро це місце.
     
    KUNDLER подобається це.
  8. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Повідомлення:
    5.095

    ОК ! Чекаю реквізити в лічку .