Не понятный какалик

Тема у розділі 'Монети', створена користувачем "..VEDMAK..'', 26 гру 2016.

  1. "..VEDMAK..''

    "..VEDMAK..'' Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    216
    Доброго времени суток! Перебирал свой хламец, и нашел сие чудо) Что оно такое? И чьих будет? [​IMG][​IMG]
     
    MISHAvsACE400i подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 200 грн.
    2. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    3. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    4. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    5. Фрагмент наконечника ременной поясной гарнитуры КР
      20 грн.
  3. Thomas Brauer

    Thomas Brauer Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    26
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    47
    Повідомлення:
    798
    Адреса:
    Незалежна
    Мне похожа на польский полторак
    С ув
     
    "..VEDMAK..'' подобається це.
  4. MAGNI DUCAT LITVA

    MAGNI DUCAT LITVA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    191
    на полторак не особо то и похожа, сфоткайте со второй стороны и по "качественнее" плиз
     
    Bakhmach, Кум15, David Della Rocco та 2 іншим подобається це.
  5. Search 1973

    Search 1973 Leutnant

    Повідомлення:
    1.369
    Адреса:
    Україна, місто забутих пращурів
    Якщо враховувати розмір, то зовсім не схожа:)
     
    Bakhmach, MAGNI DUCAT LITVA, Кум15 та 2 іншим подобається це.
  6. ELANO

    ELANO Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.402
    Адреса:
    Alexsandriya, Ukraine
    фальшак солида
     
    "..VEDMAK..'' подобається це.
  7. "..VEDMAK..''

    "..VEDMAK..'' Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    216
    Всем спасибо! Да скорее фальшак. Но под чей солид хрен его знает. Все равно для наших краев не часто)
     
  8. Кум15

    Кум15 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.352
    Адреса:
    rv.ua
    А вы дайте норм. фото обеих сторон - может чего и прояснится
     
    Search 1973 та MAGNI DUCAT LITVA подобається це.