Продам пижоріз 12к і приспособу для вирівнювання гільз 12к

Тема в разделе "Релоадінг", создана пользователем fayar, 22 дек 2016.

  1. Продавец fayar

    fayar Schütze

    Сообщения:
    27
    Пижоріз 12к кальоний ст40х ріже класно без задирів. 250 грн
    Приспособа для вирівнювання краю гільзи для дрелі 12к. 150 грн
     

    Изображения:

    DSC_0888.JPG
    DSC_0889.JPG
    DSC_0890.JPG
    DSC_0892.JPG
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Кінетичний молоток - девайс призначений для вилучення кулі з гільзи методом її приміщення в молоток...
      780 грн.
    2. Капсуля бердан для Наган, ПМ ТТ..100 шт
      560 грн.
    3. (в наличии 550 шт.)
      Гільза 9х18 (ресайз із 9х19, гільза обрізана, розширена та обжата до стандартних розмірів)
      5 грн.
    4. (в наличии 500 шт.)
      Кулі 5,45 “ЛПС”, не стріляна. Обережно вийнята депуллерем.
      12 грн.
    5. (в наличии 87 шт.)
      Гільза латунна,з капсюлем.Зроблена з гільзи 5,56х45. Розміри витримані. Працездатність перевірена.
      160 грн.
  3. pogodin.a.a.83

    pogodin.a.a.83 Leutnant

    Сообщения:
    1.246
    Адрес:
    киев
    А что собственно режет гильзу
     
  4. SAB Александр

    SAB Александр Oberschütze

    Сообщения:
    54
    Адрес:
    Суми
    Не ріже,а вирівнює. З пов.
     
  5. pogodin.a.a.83

    pogodin.a.a.83 Leutnant

    Сообщения:
    1.246
    Адрес:
    киев
    То есть подрезать гильзу ей низя?
     
  6. SAB Александр

    SAB Александр Oberschütze

    Сообщения:
    54
    Адрес:
    Суми
    Ні, просто вставляєте в дрель, надіваєте гільзу,включаєте і він крутиться ,лише притримуєте гільзу, від температури гільза вирівнюється.
     
  7. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Сообщения:
    152
    Адрес:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Заберу обидві позиції. Реквізити в ПП, будь ласка. З повагою
     
  8. Tosik46

    Tosik46 Obergefreiter

    Сообщения:
    152
    Адрес:
    пгт. Брацлав Винницкая обл.
    Ярослав, посилку отримав все ОК! "Приблуди" реально чудової якості. З наступаючим Вас Різдвом Христовим! Смачної Вам куті! З повагою і найкращими побажаннями.
     
  9. Продавец fayar

    fayar Schütze

    Сообщения:
    27
    Дякую Tosik46


    З 10.01 будуть ще кому цікаво звертайтесь.
     
  10. sava2

    sava2 Gefreiter

    Сообщения:
    162
    Адрес:
    киев
    Интересно выравнивать гильзы возьму прошу завернуть