Потрібна підсказка по вінтовці Мосіна

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем bellyarik, 7 гру 2016.

  1. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Я себе этим голову не забивал. Все равно они для охоты не годятся.
    А информацию ,которая мне не полезна - я в память не записываю.
     
  2. Цікаві лоти

    1. NovAtel OEM719 Многочастотный приемник GNSS OEM719 это многочастотный обратный приемник GNSS...
      11250 грн.
    2. (в наявності 13 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
    3. OEM719 — це багаточастотний, зворотно сумісний приймач Глобальної навігаційної супутникової системи...
      8500 грн.
    4. Чрезвычайно мощный многодиапазонный подавитель сигналов с суммарной выходной мощностью 73 Вт. Устрой...
      77499 грн.
    5. GPS навигатор TomTom One Canada 310. В отличном рабочем состоянии. Отсутствует резинка-присоска на д...
      600 грн.
  3. bellyarik

    bellyarik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    69
    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Украина, Киевская область
    Чому для охоти не підходять?
     
  4. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Тяжелые с большой отдачей, навскидку не постреляешь.
    Армейские и спортивные боеприпасы вообще не допускают к охоте.
     
    bellyarik подобається це.
  5. салабон 33

    салабон 33 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    516
    Адреса:
    украина
    да для охоты могут с ружжом немножко начудить, я про заводды типа "маяк" "форт" " впо", хотя чо там в моське чудить? но могут.
    на АКМ от "впо" фрезернули боевой упор и немножко наварили на затвор, ка поведет при не рекомендованном патроне вопрос:rolleyes:
     
    bellyarik подобається це.
  6. bellyarik

    bellyarik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    69
    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Украина, Киевская область
    В чому полягає різниця між оригінальною вінтовкою Мосіна і ОП Мосіна (крім обмеження в прицільній планці)?
     
    Останнє редагування: 8 гру 2016
  7. салабон 33

    салабон 33 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    516
    Адреса:
    украина
    точно, не скажу, предлагали, но по той цене даже не хотел смотреть. 1300 зелени:eek:. вроде как приколы с коробкой\рамой и затвором есть. просто по ВПО знаю. если память не изменяет, то ствол обрезают, ну и куча клейм.
    я не знаю шо в мосе можно упростить и ослабить, но огражданиватели придумают. планка наверное самое безобилное
     
    bellyarik подобається це.
  8. салабон 33

    салабон 33 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    516
    Адреса:
    украина
    скажем так, с "сайга" лупанул я разок армейским бронебойным типа, звук раза в два громче. ствол не рвануло, но карабин разобрался не хило.:eek:. крышка в бровь, возвратка в сторону, агрегат сам откинул. оказалось шо ( ну не совсем оказалось, ньюансы знал) пружинку на заводе ослабили, УСМ упростили как могли, одним словом весело было.:D
     
  9. bellyarik

    bellyarik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    69
    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Украина, Киевская область
    ну мосінці таке не страшне, я думаю
     
  10. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    Это у Вас что-то не то. У меня нормально сьела.
    обмеження в прицільній планці и делают невозможность примыкать штык (правда не уверен про мосю, АКобразные и прочие подрезают упор)
     
    Hamer2109 подобається це.
  11. салабон 33

    салабон 33 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    516
    Адреса:
    украина
    так то изначально охотник с завода, а не 103, визуально да, а фактически? "ижмаш":rolleyes:, отк то то таке, може мое еврейске щастя?:D
     
  12. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    дивно якось. що армійський що мисливський боєприпас 7,62х39 мають однакові характеристики: куля 8 г. швидкість близько 700 м/с. порох той самий. різниця тільки в довжині кулі. армійська трохи довша, за рахунок різниці густини свинцю та сталі.)
    це при кулі FMJ
    єдине, якщо не помиляюся в сайги ствол трохи довший
     
    Hamer2109 подобається це.
  13. bellyarik

    bellyarik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    69
    Повідомлення:
    642
    Адреса:
    Украина, Киевская область
    Али чи мають бронебійні та бронебійно-запалюваємі набої інші характеристики?
     
    Останнє редагування: 8 гру 2016
  14. Траквамада

    Траквамада Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    3.905
    Адреса:
    Киев.
    В данном случае можно пренебречь.
     
  15. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    якщо Ви маєте на увазі траєкторію польоту, то ні. в союзі всі боєприпаси одного калібру приводилися до одноманітності по балістиці, щоб солдат не думав над поправками в прицілюванні.
     
    Hamer2109 подобається це.
  16. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Черт, а зачем тогда Целевые, Снайперские? И нафига снайпера отбирали патроны из валовых, даже взвешивали? И почему из СВД не рекомендуется Бронебойные и трассеры? Зачем делали легкие и тяжелые пули?
     
  17. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.981
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Для уніфікації виробництва, хоч ствола, хоч БК. По традиції вибраковані гвинтівок стволи йшли на пістолети, револьвери....
    Робили патрон 7,62х54Р — Ш. Для кулемета ШКАС, використання його в іншій зброї, м'яко кажучи — нерекомендувалося.
     
    Останнє редагування: 8 гру 2016
  18. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.981
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    В зважуванні валових набоїв в зборі, небачу сенсу.
     
  19. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    так в назві і є суть.
    є валові, вони летять в ту сторону, по більш менш передбачуваній траєкторії
    а є більш точні, в них кучність краща, допуски при виготовленні більш строгі.
    цільові - в них куля із свинцем в середині
    в снайперських із сталлю.

    а як ви собі уявляєте ситуацію. середньостатистичний боєць червоної армії в бою виставив приціл на один боєприпас , потім згадав що потрібно внести поправки для іншого?
    а патрони відбирали якраз для одноманітності бою
     
  20. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Та Ви що? А рекомендации патрон ШКАс с черным, отечественным лаком использовать только в пехоте...
     
  21. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Вот как? А опытные стрелки обращали внимание, если приходилось использовать валовые....
     
  22. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    А точная навеска и марка пороха, однообразность пуль, наличие латунной гильзы, это так-внимания не стоит...
     
  23. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    а хто вам сказав, що з свд не рекомендують стріляти бронебоєм.
    це стосувалося тільки старих стволів з кроком нарізів 320. в них бронебой погано летів.
    потім почали робити крок 240 і хоч кучність упала, але бз полетіли.
    особисто моя мосінка краще стріляне навіть не Сн. а якраз БЗ
     
  24. Marmelad

    Marmelad Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    199
    Адреса:
    Київ.
    ви уважно читали те що я написав?
     
  25. kot-begemot

    kot-begemot General-leutnant

    Повідомлення:
    21.553
    Адреса:
    Украина
    Нехай буде так....Не буду спороить...больше.
     
  26. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.981
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Яка середня і дальня дистанція роботи снайперських гвинтівок під патрон 7,62х54Р в РКК та СА?