Пістолет Продам пневматичний пістолет XT-S3 AIR PISTOL

Тема в разделе "Пневматична зброя", создана пользователем Olegolego, 3 дек 2016.

  1. Продавец Olegolego

    Olegolego Schütze

    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Київ
    Пневматичний пістолет AIR PISTOL XTS3

    ціна: 880 грн

    Технічні характеристики:
    пружинно-переламний, однозарядний
    ствол стальний, корпус пластиковий
    Калібр, мм: 4,5
    Тип боєприпаса: свинцева куля
    Ствол: стальний, нарізний
    Загальна довжина , мм: 330
    Маса, кг: 1,2
    Ширина планки на зброї, мм: 11
    Velocity. 4.5/.177 90-100fps
     

    Изображения:

    003.JPG
    сканирование0021.jpg
    006.JPG
    0022.jpg
    0052.jpg
    сканирование0022.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 4 шт.)
      Шарики гамо 250 шт в коробке,кал 4.5 мм , цена за упаковку
      160 грн.
    2. Стволик с удлинителем мр 654 сер 20-28 самодельный удлинитель нарезной
      750 грн.
    3. Дуже рідкісний,за весь час вдруге такий трапився ,має цілі упори ,фрезерований ,литий ,під вузькі на...
      15000 грн.
    4. (в наличии 25 шт.)
      Пулі Kandar калібр 5.5 мм Нові Калібр 5.5 мм Вага 1 г Кількість 250 шт Форма півкруглі
      265 грн.
    5. (в наличии 5 шт.)
      Пуля представляет собой пустотелый свинцовый конический стаканчик с выпуклым дном в головной части....
      74 грн.
  3. китаяц

    китаяц Obergefreiter

    Сообщения:
    429
    Адрес:
    украина
    это что ?? 33 м\сек
     
  4. Продавец Olegolego

    Olegolego Schütze

    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Київ
    27,43-30,48 м/сек, якщо вже точно (90-100 fps). Початкова швидкість кулі. Як для пневмопістолета то достатня)).
    В Україні обмеження на калібр – до 4,5 мм і швидкість кулі до 100 м / с. А от, наприклад, в Англії без дозволу можна купити пневматику з дуловою енергією на рівні 16 Дж, що непогано, але теж не панацея.
    Пневматика з дуловою енергією понад 7,5 джоулів і калібром більше 4,5 мм (в Україні, якщо калібр більше ніж 4.5 і швидкість вище 100 м \ с) підлягає реєстрації та вільно не продається.
     
  5. китаяц

    китаяц Obergefreiter

    Сообщения:
    429
    Адрес:
    украина
    в s-3 обычно 110-120 м.с.
    в s-2 обычно 130-140 м.с.
    так пишут на чин- сайтах
    хотя компрессор трохi бiльше нiж у ИЖ-53
    следовательно если ИЖе-поклонники разгоняют Ижика до 160 мыс
    то это чудо из поднебесной можно апнуть до 180 мыс ..
    главное масло на кожаный манжет :beer:
     
    Последнее редактирование: 3 дек 2016