Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.071
    Адрес:
    Лодомерія
    SOTNIC, ejnalej, гринго80 и 5 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Швейцарская офицерская кепи (еще называемое "шако&quot, обер-лейтенант. Размер 52, 5 Состояние...
      670 грн.
    2. Фуражка сотрудника милиции МВД Украина Новая Доставка после полной предоплаты на карту Приватбанка,Н...
      560 грн.
    3. Жгут (ремешок) филигрань на фуражку офицерскую. Б/у. Бонусом кокарда и пара пуговиц. Упакую сам. О...
      59 грн.
    4. Фуражка ПВО СССР Украина середина 90-ых годов 57 размер Состояние на фото,новая
      310 грн.
    5. Фуражка Бундесжандармерії (австрійська федеральна поліція) виробник Kappenfabrik Marie Slama & S...
      250 грн.
  3. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
  4. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
  5. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.068
    Адрес:
    Лісостеп
    П"ятниця вже закінчується, то запощу і я: ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Александр Грек, cvoy, Бек и 8 другим нравится это.
  6. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    остання слизька пара _)))
    [​IMG]
     
    cvoy, SOTNIC, консерватор и 6 другим нравится это.
  7. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    Дитрих SS и igor-kit нравится это.
  8. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Сообщения:
    8.849
    Адрес:
    Украина
    Доброї ночі,то і від мене)
    16440905.jpg 16452470.jpg
     
    Бек, corbie, vovc2301 и 10 другим нравится это.
  9. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    Пойду ка я дрыхнуть .
    Всем счастливого отдыха .

    пора-на-боковую.jpg
     
    NIA, гринго80, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.
  10. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095
    гринго80 и Саня ZP.UA нравится это.
  11. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Саня ZP.UA, SOTNIC и KUNDLER нравится это.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    що, знов спите чи як?
     
    Саня ZP.UA и Дитрих SS нравится это.
  13. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Вже ні :) на працю збираємося. На дворі +13 дощік.
     
    Саня ZP.UA, NIA, Бек и ещё 1-му нравится это.
  14. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Витаю дорогеньки.Из шаббатом всих православних и циганороманожидяку-вождяку теж.Збираюсь у свий храм-поля.Гадаю вже зороли.
     
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.452
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes:я китайську нерозумію, так пару десяток ієрогліфів і все.:beer:
     
    Дитрих SS и NIA нравится это.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.452
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    ашо десь завинили?
     
    Дитрих SS, гринго80 и Саня ZP.UA нравится это.
  17. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.452
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Доброго ранку панство, +15 С, незрозуміло як, сонце за хмарами але не дощ, :beer:

    160326110809ca10fdbd8e62cfcf158d2fe98d58e812.jpg
     
  18. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    В7 доброго ранку !!!

    В нас трохи похмуро та не сонячно, але ниц дощу нема ...
    Селюки вже приїхали, гандалі вже настроїли, сьогодні в Запоріжжі "горілка пий земля валяйся" _)))
    nk.jpg

    якщо буде натхнення та наснага, то може й зроблю світлинозвіт ...

    Ранкова кава ...
    [​IMG]
     
    Volocuga, КорифеЙ, Unnamed Player и 11 другим нравится это.
  19. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.068
    Адрес:
    Лісостеп
    Шалом, бандери! Здоровенькі були, жиди! З шабатом!
    Присутніх юристів - з Днем юриста. :beer:
    Сьогоднішня пісенька для них.




    Начебто ні. Тільки пропонував пану Вольфу вночі проінспектувати клуню, поки сам знаєте хто спатиме.
    Разом з тим, ніч у нього зараз, то можна йти. :)
     
    Veter-59, руслан100, Unnamed Player и 9 другим нравится это.
  20. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Доброго дня,всім представникам Укрофашистохунтиєдящіхрузькомладєнцо:beer:
    Не випускають мене з лікарні,роблять дюрку в руці і через трубку закапують півтора літра всякої гидоти купленої за мої кревні щекелі:D але нічого доведеться по виходу з цього"милого" завєдєнія копати вдень та вночі щоб виконати плян.
    Я за,коли йдем трусити головного трусільщика:)
     
    Unnamed Player, cvoy, slawuta5 и 6 другим нравится это.
  21. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.452
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
     
  22. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    IMG_7390[1].JPG IMG_7391[1].JPG IMG_7393[1].JPG IMG_7394[1].JPG IMG_7395[1].JPG IMG_7396[1].JPG IMG_7397[1].JPG IMG_7398[1].JPG доброго всім дня! в нас+10,сонячно.ось ранковий цикл-Бандьори на охоті:):):):):):):):).ржав годину!/сорі за переверташі-вічно забуваю,як скоригувати потім/та думаю-хороший настрій мій Скіт гарантував всім:):):):)
     
    yaruk, КорифеЙ, руслан100 и 13 другим нравится это.
  23. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    КорифеЙ нравится это.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    що то за миша така руда, ніколи таких небачив.
    вітаю панство. на дворі дощить знов
    ті хто збираються щось там трусити то приходьте, приносьте, посидим. і собі щось теж візьміть. я хомячка проти ночі не годую тожякщо прийдете то він дуже зрадіє
     
    КорифеЙ, Бек, Unnamed Player и 7 другим нравится это.
  25. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    вітаю! не вийшло попрацювати, дощака встелила ледве копита до дому припер! а якщо нема чого робити , то буду Їсти)))
     
    Бек, Unnamed Player, cvoy и 5 другим нравится это.
  26. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Скільки живої ваги в хомякові??
     
    Саня ZP.UA и Дитрих SS нравится это.