Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Сообщения:
    8.071
    Адрес:
    Лодомерія
    SOTNIC, ejnalej, гринго80 и 5 другим нравится это.
    1. Стан бв відмінний, блискавка як нова На бірці на зріст 150-160см Та груди 90-95см
      120 грн.
    2. Новый Оригинал
      1000 грн.
    3. Кітель армії Великої Британії Jacket Combat, що має забарвлення MTP (Multi Terrain Pattern), універс...
      700 грн.
    4. Кітель Lightweight DPM ВС Британії- 170/104 Характеристики: Міцний і легкий матеріал. Ідеально п...
      410 грн.
    5. Армейский китель (Англия) в пустынном камуфляже DDPM. Разновидность со змейкой + пуговицы. Этот тип...
      400 грн.
  2. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
  3. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
  4. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.068
    Адрес:
    Лісостеп
    П"ятниця вже закінчується, то запощу і я: ;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Александр Грек, cvoy, Бек и 8 другим нравится это.
  5. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    остання слизька пара _)))
    [​IMG]
     
    cvoy, SOTNIC, консерватор и 6 другим нравится это.
  6. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Сообщения:
    5.601
    Адрес:
    E40
    Дитрих SS и igor-kit нравится это.
  7. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Сообщения:
    8.849
    Адрес:
    Украина
    Доброї ночі,то і від мене)
    16440905.jpg 16452470.jpg
     
    Бек, corbie, vovc2301 и 10 другим нравится это.
  8. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Сообщения:
    3.465
    Адрес:
    Киев
    Пойду ка я дрыхнуть .
    Всем счастливого отдыха .

    пора-на-боковую.jpg
     
    NIA, гринго80, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.
  9. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095
    гринго80 и Саня ZP.UA нравится это.
  10. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Саня ZP.UA, SOTNIC и KUNDLER нравится это.
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    що, знов спите чи як?
     
    Саня ZP.UA и Дитрих SS нравится это.
  12. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    Вже ні :) на працю збираємося. На дворі +13 дощік.
     
    Саня ZP.UA, NIA, Бек и ещё 1-му нравится это.
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    23.144
    Адрес:
    Bukovina
    Витаю дорогеньки.Из шаббатом всих православних и циганороманожидяку-вождяку теж.Збираюсь у свий храм-поля.Гадаю вже зороли.
     
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.452
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes:я китайську нерозумію, так пару десяток ієрогліфів і все.:beer:
     
    Дитрих SS и NIA нравится это.
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.452
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    ашо десь завинили?
     
    Дитрих SS, гринго80 и Саня ZP.UA нравится это.
  16. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.452
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Доброго ранку панство, +15 С, незрозуміло як, сонце за хмарами але не дощ, :beer:

    160326110809ca10fdbd8e62cfcf158d2fe98d58e812.jpg
     
  17. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    В7 доброго ранку !!!

    В нас трохи похмуро та не сонячно, але ниц дощу нема ...
    Селюки вже приїхали, гандалі вже настроїли, сьогодні в Запоріжжі "горілка пий земля валяйся" _)))
    nk.jpg

    якщо буде натхнення та наснага, то може й зроблю світлинозвіт ...

    Ранкова кава ...
    [​IMG]
     
    Volocuga, КорифеЙ, Unnamed Player и 11 другим нравится это.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Сообщения:
    15.068
    Адрес:
    Лісостеп
    Шалом, бандери! Здоровенькі були, жиди! З шабатом!
    Присутніх юристів - з Днем юриста. :beer:
    Сьогоднішня пісенька для них.




    Начебто ні. Тільки пропонував пану Вольфу вночі проінспектувати клуню, поки сам знаєте хто спатиме.
    Разом з тим, ніч у нього зараз, то можна йти. :)
     
    Veter-59, руслан100, Unnamed Player и 9 другим нравится это.
  19. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Доброго дня,всім представникам Укрофашистохунтиєдящіхрузькомладєнцо:beer:
    Не випускають мене з лікарні,роблять дюрку в руці і через трубку закапують півтора літра всякої гидоти купленої за мої кревні щекелі:D але нічого доведеться по виходу з цього"милого" завєдєнія копати вдень та вночі щоб виконати плян.
    Я за,коли йдем трусити головного трусільщика:)
     
    Unnamed Player, cvoy, slawuta5 и 6 другим нравится это.
  20. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.452
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
     
  21. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    IMG_7390[1].JPG IMG_7391[1].JPG IMG_7393[1].JPG IMG_7394[1].JPG IMG_7395[1].JPG IMG_7396[1].JPG IMG_7397[1].JPG IMG_7398[1].JPG доброго всім дня! в нас+10,сонячно.ось ранковий цикл-Бандьори на охоті:):):):):):):):).ржав годину!/сорі за переверташі-вічно забуваю,як скоригувати потім/та думаю-хороший настрій мій Скіт гарантував всім:):):):)
     
    yaruk, КорифеЙ, руслан100 и 13 другим нравится это.
  22. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    Сообщения:
    1.633
    Адрес:
    Украіна, Запоріжжя
    КорифеЙ нравится это.
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    що то за миша така руда, ніколи таких небачив.
    вітаю панство. на дворі дощить знов
    ті хто збираються щось там трусити то приходьте, приносьте, посидим. і собі щось теж візьміть. я хомячка проти ночі не годую тожякщо прийдете то він дуже зрадіє
     
    КорифеЙ, Бек, Unnamed Player и 7 другим нравится это.
  24. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    вітаю! не вийшло попрацювати, дощака встелила ледве копита до дому припер! а якщо нема чого робити , то буду Їсти)))
     
    Бек, Unnamed Player, cvoy и 5 другим нравится это.
  25. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Скільки живої ваги в хомякові??
     
    Саня ZP.UA и Дитрих SS нравится это.