Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    4.189
    Адрес:
    Україна, Дрогобич
    Доброго ранку!+5, лиє дощ, вже добу цілу лиє!головне,щоб не залило все наніц!
     
    yaruk, гринго80, Поліщук и 7 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Оригинальный комбинезон для технического персонала американской армии. Ткань средней плотности на тё...
      800 грн.
    2. Комбинезон для работы в холодное время года. Внешняя ткань средней плотности, смесовая. Утеплён синт...
      850 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Рабочий (технический) комбинезон. Пошив классический : застёгивается на змейку, два нагрудных карман...
      500 грн.
    4. Комбінезон новий виробництва Іспаніі. Резинка пояса тягнеться +20 см.
      750 грн.
    5. 1000 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та нічого не зальє. оно прогноза слухав то казали що вже з середени жовтня знов потепліє але на прикінці буде сніг. і так усю зиму, то мороз то відлига суворої зими не обіцяють. але побачемо що воно буде.
     
    yaruk, гринго80, Поліщук и 6 другим нравится это.
  4. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095
    Всім доброго ранку !
    Ось створив новий енергетичний напій - свіжий кисляк з лапками малесеньких кошеняток .
    [​IMG]
     
    yaruk, гринго80, рональд и 14 другим нравится это.
  5. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Сообщения:
    4.091
    Адрес:
    Україна
    Ось скоро прийде пан АртБорсук і всю правду про погоду нам розповість.
     
    yaruk, гринго80, Поліщук и 4 другим нравится это.
  6. Саня ZP.UA

    Саня ZP.UA General-major

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    8.640
    Адрес:
    Запоріжжя
    В7 доброго ранку !!!
    На дворі пасмурно та трохи прохолодно. Вчора займався ландшафтним дизайном, тобто, хоронив стройсміття коли вирівнював нахил з вулиці. Все просипав шлаком, а дощік притоптав. Згодом все те забетоню, коли добре просяде, зроблю клюмби та висаджу якогось ганджубаса серед жінкових рослин _)))))

    Ранкова кава та до діла ...

    [​IMG]
     
    yaruk, гринго80, KUNDLER и 8 другим нравится это.
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та коли там він прийде? йому ще місяці на три читати
     
    Саня ZP.UA, KUNDLER, Allex761 и 6 другим нравится это.
  8. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    ліпше б ви там щось приховали у тій клюмбі щоб мастилом тре було поливати)))
     
    yaruk, гринго80, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.
  9. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    4.189
    Адрес:
    Україна, Дрогобич
    може хоч на вихідні не буде лляти, щоб трішечки перейтися з апаратом.....
     
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    то візьміть парасольку та гумовики та і йдіть собі спокійно. сигнал ліпше, земля мягше
     
    Саня ZP.UA, corbie, Поліщук и 2 другим нравится это.
  11. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.454
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    а молоко на кисляк?
     
    Саня ZP.UA, KUNDLER, Поліщук и 2 другим нравится это.
  12. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.454
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    :rolleyes: а що з двох речей небрати , мд чи саперку?
     
    гринго80, Саня ZP.UA, corbie и 2 другим нравится это.
  13. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    4.189
    Адрес:
    Україна, Дрогобич
    ну ні....літом ще пів біди, а в таку дубаріну щось не дуже подобається така ідея! хоча в дощ, знахідки так і пруть!
     
    Саня ZP.UA, Поліщук, ejnalej и ещё 1-му нравится это.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.199
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    беріть ліпше підсаку. заразом і риби наловите
     
    гринго80, Саня ZP.UA, unkers87 и 4 другим нравится это.
  15. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Сообщения:
    4.223
    Адрес:
    БАНДЕРШТАДТ
    +4,третя доба дощів.лиє далі.доброго всім дня!проходив вчора діброву-жах!не земля а...,на полях певно лопату встромити можна,но витягнути!ліпше забути.по весні вона вже корінь пусте.а замість бруньок-фіскарики будуть:):):):):):):):):)
     
    KUNDLER, yaruk, гринго80 и 13 другим нравится это.
  16. ejnalej

    ejnalej Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    3.488
    Адрес:
    Бурштинштадт
    Доброго ранку блудньокопарському товариству!
    +6, осіння мряка, холодно, арбайтен. Настрій також осінній. Дівчата повдягали штани і пальта, то за кермом "пересувної клуні" їзджу спокійно, погляд нічого не відволікає:D
     
    KUNDLER, yaruk, гринго80 и 10 другим нравится это.
  17. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    4.189
    Адрес:
    Україна, Дрогобич
    Пане ВОЛЬФ! Ви десь у якійсь темі згадували с.Соснову здається з приводу батька!хочу з Вами чемно привітатися! рідня бабусі з с.Помоклі, а вчилася вона у Соснові!
     
    Поліщук, Дитрих SS и ejnalej нравится это.
  18. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    Вітаю шановне товариство! у нас теж дрищава погода, скрізь л,іє , сиро , бридко, щей вітер, але ж : дощ іде а ми скердуем!!!
    тож не вішаемо шнобелів, закатуємо рукавця повише та до діла!

    трошки гуморця)))
     

    Изображения:

    R2UR6lS_fKk.jpg
    KUNDLER, yaruk, гринго80 и 11 другим нравится это.
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.454
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :beer:зарядив дощи таки, пішов купив капусти квашеної, ковбаски, поставив хінкалі варить, тяпнув 50 грм спирту, :beer: день вдався, вихідний до самого неділю.:beer:

    83d36470c5fd.jpg
     
    KUNDLER, yaruk, гринго80 и 13 другим нравится это.
  20. Дитрих SS

    Дитрих SS Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Сообщения:
    3.027
    це все дуже добре але є одно но.... де шмат сала кільо на 2-3 ? гапитаю
     
    гринго80, ejnalej, SOTNIC и 3 другим нравится это.
  21. Вольф

    Вольф СД

    Сообщения:
    3.972
    image.jpg
     
    гринго80, КорифеЙ, ejnalej и 6 другим нравится это.
  22. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.454
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: я скільки невипю.:beer:
     
    гринго80, slawuta5, ejnalej и 5 другим нравится это.
  23. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    7.061
    Адрес:
    Ukraine
    Так дощ іде.то й помоклі:D
     
    гринго80, SOTNIC, Саня ZP.UA и 6 другим нравится это.
  24. Oldcoin

    Oldcoin Leutnant

    Сообщения:
    1.242
    Адрес:
    111
    Газета у Вас не кошерна, москальська якась
     
    ejnalej, Саня ZP.UA и Поліщук нравится это.
  25. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    27
    Сообщения:
    2.439
    Адрес:
    Украина
    Доброго дня! Нарешті дощ затих, добряче пролило, ще щоб кілька пригожих днів ото була б грибалка. Піду перевірю як воно на городах можно походить чи буду далі байдикувати)))
     
    slawuta5, ejnalej, SOTNIC и 8 другим нравится это.
  26. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Сообщения:
    15.454
    Адрес:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :rolleyes: краще москальську заляпаю, а українську напочитаю.:beer:все по феншую.
     
    slawuta5, ejnalej, Саня ZP.UA и 2 другим нравится это.