Будні і побут копаря

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Oprishok, 29 лют 2012.

  1. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    7.061
    Адреса:
    Ukraine
    ejnalej, Саня ZP.UA, Allex761 та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Старий штурмовий наплічник, від Мілтек. В нормальному стані.
      201 грн.
    2. Назва - Рюкзак тактичний Стан - новий Колір - Coyote Матеріал - Oxford 900D Фурнітура - міцна заводс...
      1675 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Рейнкавер на 70 литровый рюкзак Состав: нейлон Расцветка: Multicam Made in Ukraine Качественный ре...
      465 грн.
    4. Рюкзак майже новий використовував один раз, колір олива темніший чим на фото.
      400 грн.
    5. Отличный рюкзак бренда Lafuma France 55L Лёгкое б/у. Повреждений нет.
      850 грн.
  3. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    то збігайте перевірте!:rolleyes:
     
    ejnalej, Саня ZP.UA, Allex761 та 3 іншим подобається це.
  4. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    А в нас вже гріти почали, але я калорихвери позакурчував - тіки у вані залишив.
     
    ejnalej, Unnamed Player, Саня ZP.UA та 2 іншим подобається це.
  5. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    нє, у нас аж зсередини жовтня почнуть:rolleyes:
     
    ejnalej та Саня ZP.UA подобається це.
  6. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Я свого теж продав.
     
    ejnalej, Сергей Александрович 55 та Gromoff подобається це.
  7. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    та у нас такі дурні ціни на такий макет, що можна "жигуль" купити!
     
    ejnalej, Unnamed Player, Саня ZP.UA та 2 іншим подобається це.
  8. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Гарна цацуня. Своїх малюків не продаю, поки що.
     
  9. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.445
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    :smile_5: подарили ?


    таки да, вирішував що купити жигуля чи ппс 43, побідила свєта. :beer:
     
    ejnalej, Саня ZP.UA, KUNDLER та ще 1-му подобається це.
  10. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    135
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    270
    Повідомлення:
    15.445
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212

    резерв на малюка який поки що ні, але вдруг :beer:
     
    slawuta5 та Gromoff подобається це.
  11. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    ну коли треба грошей - то ж не нирку продавати!:oops::rolleyes:
     
    Поліщук, ejnalej, KUNDLER та 5 іншим подобається це.
  12. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Я свого "комісара" продав за 3000 злотих, комплектні у доброму стані ходять від 6000 і вище.
     
    консерватор, Бек та Gromoff подобається це.
  13. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    тут згадується фраза з одного старого кіна .... «с тех пор, как эти паршивцы финикияне придумали монеты, все остальные виды благодарности сильно обесценились» :D:D:D
     
    ejnalej, Саня ZP.UA, консерватор та 2 іншим подобається це.
  14. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    а на наші шекелі це скільки?
     
    Саня ZP.UA та slawuta5 подобається це.
  15. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    ОК, але з відповідним папірцем ну і самовивоз:D - тіки щоб не було так, як у мене з прицілом до РПГ.
     
    ejnalej, консерватор та Gromoff подобається це.
  16. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    та помоєму таких малюків можна за раз по 4 штуки в кишенях атобусом привезти!
     
    ejnalej та Саня ZP.UA подобається це.
  17. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    18000-19000 гривнів, піздолет був у калібрі 9 Пара, але це не була чкрвона дев"ятка.
     
    vovc2301, Саня ZP.UA та Gromoff подобається це.
  18. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    у нас за такі гроші навіть макет не купиш!
    ці бариги луплять за макет від 1600-1700 євро:mad:
     
    Саня ZP.UA подобається це.
  19. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Unnamed Player, Саня ZP.UA та Gromoff подобається це.
  20. igor-kit

    igor-kit Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.465
    Адреса:
    Киев
    С вечером панове , похолодало уже , на роботе холод , дома холод , пойду греться .
    Всем приятного общения .
     
    vovc2301, Alex Faa, Veter-59 та 7 іншим подобається це.
  21. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    Саня ZP.UA та slawuta5 подобається це.
  22. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    бухать будете?:rolleyes::oops:
     
    Veter-59, ejnalej, Unnamed Player та 3 іншим подобається це.
  23. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Тільки справної зброї без дозволу не купиш. Отут http://www.zib-militaria.de/ можна купувати макети та на Егані є розділ http://www.egun.de/market/list_items.php?mode=cat&cat=477.
     
    ejnalej, Саня ZP.UA та Gromoff подобається це.
  24. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    я знаю, є знайомий за кордоном - консультує по таких питаннях;)
     
    ejnalej, Саня ZP.UA, slawuta5 та ще 1-му подобається це.
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Повідомлення:
    33.197
    Адреса:
    від Сяну до Дону
    ви теж хочете? то покличте сусіда з плєшкою бурячихи
     
    Саня ZP.UA та гринго80 подобається це.
  26. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    155
    Повідомлення:
    12.080
    мені і так добре - в мамки сьогодня ДН - 60 років:beer:
     
    Поліщук, ejnalej, Саня ZP.UA та 5 іншим подобається це.