Жгут кровоостанавливающий НИИСИ РККА

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем bayan, 26 вер 2016.

  1. bayan

    bayan Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.945
    Адреса:
    Одесса
    Всех приветствую, сколько может стоить вот такой матерчатый жгут. Вряд ли был в использовании, на тесьме следы небрежного хранения. Штамп 49 Т
    Входил в комплектацию полевых медицинских сумок.
    140292763350424738.jpg P9262971.JPG P9262972.JPG P9262973.JPG P9262974.JPG P9262975.JPG
    slide-13.jpg zhgut6.jpg
     
    Garikk подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Пісняр 7-го армійського корпусу Вермахту. Liederbuch des VII. Korps. Видавництво Generalkommando VI...
      2200 грн.
    2. Оригінал. 1934 року видання. Календар на наступний,1935рік. Формат 23см.Х 15 см. 124 сторінки ( разо...
      200 грн.
    3. У продажу оригіналтне посвідчення, видане Отто Роксу (Otto Rox) у Лейпцигу в 1937 році. Згідно з док...
      1950 грн.
    4. Інциклопедія старовинна дуже цікава виробництва Франціі 1906 рік.
      550 грн.
    5. Похоронка на німецького зенітника. Загинув на східному фронті.
      200 грн.
  3. slavapopov

    slavapopov Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    6.965
    Адреса:
    Донецк Украина
    250гр
     
    mariya2014, Vlad1995, Donbas95 та 5 іншим подобається це.
  4. Garikk

    Garikk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    501
    Адреса:
    Харьков
    150-200 грн.
     
    bayan подобається це.
  5. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.139
    Адреса:
    г. Киев
    Долларов 20-30.
     
    bayan подобається це.
  6. bayan

    bayan Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.945
    Адреса:
    Одесса
    Ох, хотелось бы :), особенно 30... Походу, на аукцион надо отправлять.
    https://reibert.info/lots/.51553
     
    sergeyk2 подобається це.
  7. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.139
    Адреса:
    г. Киев
    Аукцион - это лотерея... :rolleyes:
    Предмет очень интересный, я бы выставил просто на продажу, и подождал - покупатель найдётся.
    Для сравнения, я бинт 1941-го года продал за 20 у.е. (с моей почтой), вот фото https://reibert.info/attachments/dscn6859-jpg.3358319/
    Поэтому, повода для пессимизма не вижу :) - хорошие предметы всегда находят своих ценителей. :beer:

    .
     
    bayan подобається це.