Больстер на шашку РККА

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем AlexVDI, 26 вер 2016.

  1. AlexVDI

    AlexVDI Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    571
    Адреса:
    Украина Кировоградская область
    Доброго времени суток, камрады.Есть вот такая находка, лежит без дела,хочу продать. Подскажите по стоимости,если кому реально нужна, пишите в личку, договоримся.

    Фото0742.jpg Фото0743.jpg Фото0744.jpg Фото0745.jpg Фото0747.jpg Фото0749.jpg
     
    Байрактар подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Кнопки працюють. Пружина нормальна. Ціна за прицільне +мушка. Пакування за МІЙ кошт.
      2685 грн.
    2. Копані частини м 95. Два предмети.
      2000 грн.
    3. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
    4. Рама бердан з рештками усм
      250 грн.
    5. Кованные ложевые кольца для драгунских и казачьих винтовок Мосина, а так же для карабинов. Оригинал,...
      3000 грн.
  3. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Повідомлення:
    18.317
    Адреса:
    Украина
    в таком состоянии 80-100 гривен.
     
    Байрактар, Garikk, viking38 та ще 1-му подобається це.
  4. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Нижняя втулка рукояти,это уже антураж.За 100грвн можно взять нормальную,ваша от силы 50.
     
    Байрактар, AlexVDI, Garikk та ще 1-му подобається це.
  5. Garikk

    Garikk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    501
    Адреса:
    Харьков
    максимум. 100 грн.
     
    Байрактар та AlexVDI подобається це.
  6. Байрактар

    Байрактар Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    216
    Повідомлення:
    4.662
    Адреса:
    50грн, кому реально нужна, может найти и в лучшем состоянии
     
    AlexVDI та Garikk подобається це.