Шестак

Тема у розділі 'Монети', створена користувачем mart11, 17 вер 2016.

  1. mart11

    mart11 Obergefreiter

    Повідомлення:
    130
    Адреса:
    Передмістя Києва
    Доброго времени. Подскажите пожалуйста по шестаку Сигизмунда3, насколько интересна данная разновидность. Легенда SIGISMVN ..... дата 1.6.23 . Серебро , просто сейчас света не хватает, желтит. P1090939.JPG P1090940.JPG P1090941.JPG P1090942.JPG P1090943.JPG
     
  2. Цікаві лоти

    1. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
    2. 200 грн.
    3. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    4. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    5. Матеріал: Бронза Стан: З вжитку, довгий час лежало в землі Реставрація: Не проводились, в такому ста...
      410 грн.
  3. Andrew Reznik

    Andrew Reznik Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    218
    Повідомлення:
    13.460
    Адреса:
    Корсунський котел.
    Не набагато цікавіше 1627 року але зустрічаеця трохі рідше.По ціні стосовно цієі монєти 100-200 грн.
     
    mart11 подобається це.
  4. mart11

    mart11 Obergefreiter

    Повідомлення:
    130
    Адреса:
    Передмістя Києва
    Доброго ранку. Спасибі. Додам ще фото і додам питання. 2 однакові шестаки, тільки в одного POL в другого POLO. Суттєво, ні? P1090944.JPG P1090945.JPG P1090946.JPG P1090947.JPG
     
  5. Andrew Reznik

    Andrew Reznik Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    218
    Повідомлення:
    13.460
    Адреса:
    Корсунський котел.
    Це для поціновувачів різновидів,яких замало,а так ціна суттєво не відрізняєця.POLO трапляєця рідше.
     
  6. mart11

    mart11 Obergefreiter

    Повідомлення:
    130
    Адреса:
    Передмістя Києва
    Винайшлась ще одна монета, вже 1625р.у якої POLO вже на аверсі. Тема дещо розширюється, щоб не робить нову. Проходів не знайшов, може панство підкаже щось цікаве. З повагою P1090954.JPG P1090955.JPG P1090956.JPG
     
  7. volodar

    volodar Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    127
    Адреса:
    Україна , Галичина
    Доброго всім дня.Пане Андрей РАД не поціновувачів замало,а грошей у них замало щоби задовільнити свої потреби в потрібних монетах,це по перше,а по-друге що Ви розумієте під висловом суттєво не відрізняється (для одних двісті-триста гривень це вже суттєво, а для інших і 500-1000 гривень так собі дрібниці).Пане mart11 шостаки 1623 року непогані ,жаль що стан підкачав,а так любителі найдуться і кінцеву ціну визначить тільки аукціон,а він інколи дуже дивує.Нижче даю проходи на віоліті різних шостаків 1623 року:

    1http://arc.violity.com/shostak-sigizmunda-iii-1623r-12121300 2http://arc.violity.com/shist-groshej-1623-rik-13140196 3http://auction.violity.com/27066025-shestak-1623 4http://arc.violity.com/shestak-1623-g-8167316 5http://auction.violity.com/25961993-shestak-sigismvn-1623-r 6http://auction.violity.com/25949247-shestak-1623 Тепер до шостака 1625 року,який є значно цікавіший ,крім напису в легенді аверсу POLO в нього є ще одна цікава особливість:герб Пулкозіц розміщений не після DG і перед REX як має бути,а розділяє REX POLO.Виставляйте його на аукціон ( в назві лоту вкажіть дані особливості) ,старт в 500 гривень підтримаю,а там як поведеться.
     
    Ернест та mart11 подобається це.
  8. mart11

    mart11 Obergefreiter

    Повідомлення:
    130
    Адреса:
    Передмістя Києва
    Вітаю. Вдячний за завжди аргументовані та цікаві відповіді. З аукціоном сьогодні вже не вийде, можливо завтра ввечері, як все буде добре. Ще раз дякую за допомогу. З повагою