Вітаю камради, ось викопалась така нечаста ммг. Власне уже є план відновлення, та думаю ще почути ваші думки. Мій план. Сам ковпак відчистити електролізом. Відновлення з допомогою епоксидки і металевих опілок. Низ корпуса думаю також таким способом. Тільки питання чи чистити сам корпус, або тільки сам низ. Вврх добре збережений так як був в захисному ковпаку. Ну і власне сама ручка. Ще цікавить чи була покраска ковпака, так як фото не зустрів жодного
Приветствую . Корпусу хана .По ручке обратитесь к ватаге с размерами, а изготовить может камрад мужичек. . Корпус и колпак красились и была вдоль красная полоса . С ув.