Граната Лишина зразка 1904 року

Тема в разделе "Реставрація знахідок", создана пользователем Artyr, 10 сен 2016.

  1. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Вітаю камради, ось викопалась така нечаста ммг. Власне уже є план відновлення, та думаю ще почути ваші думки.
    Мій план. Сам ковпак відчистити електролізом. Відновлення з допомогою епоксидки і металевих опілок. Низ корпуса думаю також таким способом. Тільки питання чи чистити сам корпус, або тільки сам низ. Вврх добре збережений так як був в захисному ковпаку. Ну і власне сама ручка.
    Ще цікавить чи була покраска ковпака, так як фото не зустрів жодного
     

    Изображения:

    4Ydw8NwMG3I.jpg
    6Q6QIGULj-g.jpg
    bjCOsmckmJE.jpg
    j614HHfs4uQ.jpg
    OlDyCRwnajo.jpg
    tWVtPGOZ0Jw.jpg
    36H-enSpx7I.jpg
    votaga и Taifun66 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Набір столовий вінтажний відмінної якості виробництва Франціі. Без люфту.Набір міцний та надійний
      550 грн.
    2. Вилка німецька для цивільних з клеймом виробника на війну до 1945 року. Нержавійка, непоганий стан.
      250 грн.
    3. Ніж старовинний вінтажний виробництва Франціі Люфт відсутній Товщина обуху до 4 мм.
      450 грн.
    4. До Вашої уваги Тарілка під перші страви, зі столовой для составу бійців Wehrmacht. Тавро підглазурне...
      1500 грн.
    5. Все, як на фото. В гарному колекційному стані. Клеймо підглазурне від відомого у Рейху виробника. Фі...
      1900 грн.
  3. gwadi

    gwadi Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    442
    Приветствую . Корпусу хана .По ручке обратитесь к ватаге с размерами, а изготовить может камрад мужичек. . Корпус и колпак красились и была вдоль красная полоса . С ув.
     
    663 нравится это.
  4. gwadi

    gwadi Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Сообщения:
    442
    Хотя помойте корпус в трилоне там будет видно.