От чего запчасть?

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Фогель-Fogel, 3 вер 2016.

  1. Фогель-Fogel

    Фогель-Fogel Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    89
    Повідомлення:
    573
    Всем доброго вечера,подскажите пожалуйста с чего запчасть,размеры на фото.За ранее благодарен.С.УВ.
     

    Images:

    DSC07084 (1).JPG
    Фабрика форматовDSC07085 (1).jpg
    Фабрика форматовDSC07086 (1).jpg
    Фабрика форматовDSC07087 (1).jpg
    Фабрика форматовDSC07088 (1).jpg
    Фабрика форматовDSC07089 (1).jpg
    Фабрика форматовDSC07090 (1).jpg
    artyr .1313 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    2. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    3. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    4. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    5. Корс котел.Метал крепкий,багато рідної фарби
      1500 грн.
  3. blade3

    blade3 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    819
    Адреса:
    Харкiв
    artyr .1313, Topaz81 та Фогель-Fogel подобається це.
  4. Фогель-Fogel

    Фогель-Fogel Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    89
    Повідомлення:
    573
    Спасибо за ответ,сразу подумал, что то с тяжелой техники.Теперь осталось только поточней определить с какой.С.УВ.
     
    artyr .1313 подобається це.