Скільки коштують запчастини ШТИЙР 1912 ХАН

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем monah dobra, 20 сер 2016.

  1. monah dobra

    monah dobra Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    81
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    149
    Повідомлення:
    291
    Адреса:
    обл.
    Прошу дати оцінку на стан і його ціну
     

    Images:

    IMG_20160820_204924.jpg
    IMG_20160820_204922.jpg
    IMG_20160820_204916.jpg
    IMG_20160820_204910.jpg
    IMG_20160820_204906.jpg
    IMG_20160820_204841.jpg
    IMG_20160820_204826.jpg
    IMG_20160820_204821.jpg
    IMG_20160820_204806.jpg
    IMG_20160820_204801.jpg
    IMG_20160820_204757.jpg
    IMG_20160820_204745.jpg
    IMG_20160820_204739.jpg
    IMG_20160820_204733.jpg
    IMG_20160820_204757.jpg
    IMG_20160820_204720.jpg
    IMG_20160820_204728.jpg
    Volynyaka, antykvar_2009 та МЫколЯ подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    2. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    3. Копані.
      250 грн.
    4. сост.на фото
      300 грн.
    5. Сост.на фото
      30 грн.
  3. Пятернник 555

    Пятернник 555 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    Украина
    Как чисто корпус ,рама -1700гр
     
  4. fideleos

    fideleos Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    65
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    113
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Ukraine
    На днях на виолити низ ушел за 1200грн
     
  5. Пятернник 555

    Пятернник 555 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    Украина
    Но он был в очень бодром состоянии,здесь средний коп.На Вилити по блицу весь в сборе коп ушел 2 мес назад за 2000гр,правда постоял в продаже недолго.
     
  6. МЫколЯ

    МЫколЯ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    33
    Повідомлення:
    2.476
    Адреса:
    Украина Черновцы
    Фото не очень информативны .... а так , чисто по последним фоткам -даже очень ничего , внутри - бодряк , с 2000 гр. можно стартовать на аукционе .
     
  7. tore

    tore Feldwebel

    Повідомлення:
    714
    Реально сегодня стоит,целая рама и сам целый затвор с запчастями 150-200$,это реальная цена,а если что,покупатель предложит Вам свою разумную цену.С.Ув.
     
    МЫколЯ подобається це.
  8. slavapopov

    slavapopov Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    6.965
    Адреса:
    Донецк Украина
    200$ это потолок
     
    Vlad1995 та Donbas95 подобається це.
  9. Мичман13

    Мичман13 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    571
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    983
    Повідомлення:
    1.134
    Адреса:
    Україна
    150-200 баков