колесо от гусеничного трактора, танка, или сеялки?

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем jaZZua, 3 сер 2016.

  1. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    Доброго времени всем. Вот нашёл в поле такое вот колёсико. Искал инфо, очень похоже на колесо от танка Т-60, но не совсем, там 6-ть лучей звезды, а тут 5-ть(?). Может всё-таки от гусеничного трактора колесо (тогда какого?) или с/х техники? спасибо за Ваши комментарии. Фото.
     

    Images:

    IMG_7265.JPG
    IMG_7263.JPG
    IMG_7261.JPG
    IMG_7264.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    2. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6900 грн.
    3. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    4. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    5. Каток Sd.Kfz.6
      1000 грн.
  3. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.811
    Адреса:
    Ненька Україна
    Сельхоз однозначно...
     
  4. Provada81

    Provada81 Oberst

    Повідомлення:
    4.273
    Колесо направляющее Дт 54-55...
     

    Images:

    dt54_stz_arh.jpg
    Городовой та Bakay подобається це.
  5. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    С.Г., більш за все сівалка. На колесі видно привідну шестерню.
    Трактор точно відпада.
     
  6. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    мне кажется моё колесо гораздо меньше, но очень похоже, спасибо.
    ні, не сівалка, таке важке колесо було б прикотуючим, але прикотуючих привідних (з шестернею з одного боку і під великий шплінт чи палець з іншого) колес не існує, вони усі пасивні, йдуть за сошниковими колесами. Все ж таки схоже на ведуче колесо трактора
     
    Volocuga подобається це.
  7. Provada81

    Provada81 Oberst

    Повідомлення:
    4.273
    Это не ведущее колесо(оно шло с зубцами) а направляющее,я же написал.Вы хоть бы размеры указали... http://reviewdetector.ru/index.php?showtopic=379682&st=5120
     
    Городовой та Bakay подобається це.
  8. Provada81

    Provada81 Oberst

    Повідомлення:
    4.273
    Вот еще..
     

    Images:

    Колесо направляющее ДТ-75..jpg
    Городовой та Bakay подобається це.
  9. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    На ступицю погляньте. Вони різні, де зірочка на кресленні ?
     
  10. Provada81

    Provada81 Oberst

    Повідомлення:
    4.273
    Я же ссылку скинул...
     
    Городовой та Bakay подобається це.
  11. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Я бачив, там теж помилились, воно дуже схоже, але ступиці різні порівняно з кресленнями різні.
    В принципі, яка різниця всеодно чермет. :beer:
     
  12. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    розмір трохи завбільшки мого МД 32х30 голови

    дуже схоже на малюнкове колесо, але ж у різні роки конструкція цього вузла могла координально змінюватись. На колесі шестерня впресована, або видовблнена у литті, а з іншого боку пази під шплінт, т.то колесо кріпилося на валу за допомогою шплінта, мабуть щоб можна було швидко зняти і поставити десь у польових умовах.