консервний день

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Gunnerman, 22 лип 2016.

  1. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    457
    Повідомлення:
    2.068
    Всім привіт!
    Сьогодні з'їздили розвідати нові місця. Після тривалих пошуків все-таки знайшли німецькі позиції. Така кількість гансівських консерв ще ніколи не зустрічалась o_O Але вирішили викопувати всі, бо сигнал вони дають чудовий. І не помилились, серед хламу вдалось копнути дещо цікавіше. Штурм порадував, однак стан підкачав :confused: DSC_0211.JPG _20160722_223830.JPG _20160722_223901.JPG :confused:
     
    plotnik, kyltic, dex та 15 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Все, як на фото. Оригінал з власної колекції. Є декілька штук. Всі біль-менш в однаковому доброму ст...
      1185 грн.
    2. Железный крест 1- класса Первой Мировой войны. В хорошем состоянии. Без клейма. Оригинал.
      11200 грн.
    3. Оригінал 1895 року. Матеріал- алюміній. Діаметр 39 мм. Велика медаль/ жетон з приводу 25-ї річниці п...
      1235 грн.
    4. Значок-вензель. Німеччина. Можливо срібло.
      400 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Оригінали з закладухи ав майстерні. Стан по фото. Ціна вказана за 1 шт на вибір. Два одразу - 1750 г...
      960 грн.
  3. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    457
    Повідомлення:
    2.068
    Прошу підсказати чия запальничка і від чого лампочка, корпус алюмінієвий, скло начебто пластмаса. _20160722_223924.JPG _20160722_223944.JPG
     
    kyltic, rrb, O D I N та 8 іншим подобається це.
  4. WroclawZiemniak

    WroclawZiemniak Hauptmann

    Повідомлення:
    1.381
    Адреса:
    Поля
    Лампочка велосипедная скорее всего:)
     
    kyltic та Gunnerman подобається це.
  5. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    457
    Повідомлення:
    2.068
    По війні?
     
  6. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Ми колись з камрадом копали стоянку німців, та нарвалися на місце де вони оті банки викидали, окрім банок ще уйма різних тубусів (подібні від зубної пасти) було. Знак пробуйте чистити - на 15 ложок води 1 ложка оцету, і нехай декілька днів плаває.
     
    Gunnerman подобається це.
  7. Gunnerman

    Gunnerman Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    457
    Повідомлення:
    2.068
    Ті тубуси то є від німецьких сирків, їх ми теж накопали величезну кількість!
     
    kyltic та Володимир84 подобається це.
  8. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.339
    Адреса:
    Слобожанщина
    Саме так і було, сирки плавлені 40 - відсоткові. А ще були від мазі, скоріше за все якоїсь антибактерицидної.
     
    kyltic та Gunnerman подобається це.
  9. Jurakas

    Jurakas Major

    Повідомлення:
    2.614
    Адреса:
    E&U
    .....ili daze do-voennaja ;)
     
    kyltic та Gunnerman подобається це.