От чего это?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем krista0, 22 лип 2016.

  1. krista0

    krista0 Schütze

    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Киевская область
    Здравствуйте,нашел сегодня в лесу это дуло от чего оно,и нужно ли его сверлить?
     

    Images:

    9BVT82CPOrA.jpg
    gfYToHRxNHg.jpg
    tCVj1Lp22Ng.jpg
    tImEz8XO3UQ.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. накладки траків оізьби чистяться провірено (Sd.Kfz.-11;251;6)
      2500 грн.
    2. Ящик з Т-34 командирський, непоганий стан. Ящик з сім"ї ветерана танкіста. Все на фото.
      1500 грн.
    3. Німецький домкрат, під реставрацію або на запчастини.
      200 грн.
    4. Уламки з місця падіння літака іл-2 по 1943-му році. Фото двигуна з просторів інтернета для ознайомле...
      455 грн.
    5. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
  3. tore

    tore Feldwebel

    Повідомлення:
    714
    Обрез ствола гладкоствольного ружья от модели ЗК,или ИЖК,16 кал,одностволки.С.Ув.
     
    Meuller подобається це.
  4. krista0

    krista0 Schütze

    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Киевская область
    Спасибо большое за ответ.
     
  5. tore

    tore Feldwebel

    Повідомлення:
    714
    Да не за что.С.Ув.