Продам або обміняю Фортуну М від автора.

Тема в разделе "Вітчизняні МД", создана пользователем Роман Филипчук, 4 июл 2016.

  1. Продавец Роман Филипчук

    Роман Филипчук Stabsgefreiter

    Сообщения:
    146
    Продам металошукач Фортуна М від автора даного прибора. Ось ссилка на сайт автора розробника Фортуни де є вся необхідна інформація по приладу, а також відео по настройках і можливостях даної Фортуни в реальних умовах копу - http://www.miriskateley.com/metalloiskatel-fortuna-m-svoimi-rukami
    Металошукачем користувався досить мало, 2 місяці копу по вихідних, десь виходів 10-15, зато гарно його потестив, все перевірив і мав можливість порівняти з іншими фортунами в камрадів. Прибор працює ідеально без різних глюків, ложних спрацювань і інших недоліків. Ходив на чуйці 1 а іноді де чистіший грунт і на 0, а 2 чи 3 не було потреби навіть включати так як і на 1 Фортуна веде себе досить тихо без ложняків. Думаю це заслуга автора, так як мав можливість порівняти з приборами інших розробників яких в мережі зараз досить багато але рідко хто робить правильно і якісно. Деякі камради ходять на чутливості 5 а то й 7, а коли включають меншу то прибор починає жити своїм життям, піщить і фонить. В моїй Фортуні М датчик стандартний дд25 виготовлений автором саме для Фортуни, з ним металошукач по воздуху 5 коп СССР бачить на 38-40см і це при прошивці 1.1.0, а з новішою прошивкою можливо результат буде й кращий. Частота катушки 12кГц що давало хороший результат при пошуку по київській русі, риму різної металопластики, фібул перстнів, хрестиків а особливо маленьких копійок типу динарій, чешуя і предметів із срібла. Штанга трьохсекційна, живлення від шести акумуляторів які йдуть в комплекті разом із зарядним, датчик обмотав ізолентою для захисту так як люблю бережне відношення, при потребі можу ізоленту зняти й сфотографувати без неї, чохол-сумка для транспортування в подарок.
    Причиною продажу є бажання попробувати щось інше, краще. Можу обміняти на інший металошукач запропонований вами, як заводський так і саморобний в хорошому стані, еквівалентний по ціні до мого, або з моєю доплатою, розгляну всі варіанти обміну.

    Оплата на карту Приватбанк або при отриманні.
    Деталі в пп або 0934991050 Роман!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Интересные лоты

    1. Новая кобура под ремень с тренчиком…смотрите другие мои лоты есть новые поступления…
      139 грн.
    2. (в наличии 4 шт.)
      Пінпоінтер підводний GP-Pointer GT-110 металошукач помаранчевий Хороша чутливість як на малі, так і...
      750 грн.
    3. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Основные характеристики: Чувствительность на пятак - до...
      800 грн.
    4. Данный корпус рассчитан для установки герконового выключателя (установлены магниты на поворотном кол...
      300 грн.
    5. Корпус для пинпоинтера 1, 3d печать, АБС, есть разные цвета. Т. к. корпус печатается под заказ (воз...
      190 грн.
  3. Продавец Роман Филипчук

    Роман Филипчук Stabsgefreiter

    Сообщения:
    146
    Ціна - 4000грн.
     
  4. Продавец Роман Филипчук

    Роман Филипчук Stabsgefreiter

    Сообщения:
    146
    Нова ціна - 3700грн
     
  5. Продавец Роман Филипчук

    Роман Филипчук Stabsgefreiter

    Сообщения:
    146
  6. Продавец Роман Филипчук

    Роман Филипчук Stabsgefreiter

    Сообщения:
    146
    Ціна- 3000грн так як терміново потрібні гроші, жалко віддавати за такі гроші враховуючи те що платив за нього біля 5000грн, але обставини змушують.
     
  7. Продавец Роман Филипчук

    Роман Филипчук Stabsgefreiter

    Сообщения:
    146
    Прибор продано! Тему можна закрити.