Хлопці Допоможіть з непоняткою!

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем Xyliganchik, 4 лип 2016.

  1. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    495
    Адреса:
    Украина
    Ось натрапив на находочки , а що да як фіг його зна ... рулетки небуло уж вибачайте ... Що воно таке камради?
     

    Images:

    0MiFMYhKeiQ.jpg
    emIWoZKCuiw.jpg
    iloETRN5p-w.jpg
    OAjcKTTavqk.jpg
    MED DOG подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    2. На переходнике виднеется трещина. По фото, с болота!
      190 грн.
    3. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 3 Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых це...
      700 грн.
    4. Взрыватель немецких противотанковых мин tmiz 42 сработанный,окрас родной.
      150 грн.
    5. 160 грн.
  3. Дервиш

    Дервиш General-major

    Повідомлення:
    5.428
    Адреса:
    .

    Images:

    zeitzundergewehrgranatealluminium.jpg
    Zeitzundergewehrhandgranate M-16.jpg
    valerka та Xyliganchik подобається це.
  4. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    495
    Адреса:
    Украина
    Дервиш как всегда выручили меня) да на первом фото именно они . что с ними делать закопать обратно? внутри серое вещество какоето . (не горит) или всёже горит? С ув.
     
  5. чувак0201

    чувак0201 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    138
    Адреса:
    львів
    Малюку віддай
     
    valerka, Друг Хімік та Alexandr167 подобається це.
  6. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    495
    Адреса:
    Украина
    Сарказмом відповідати мені не треба.. а ось щоб діти знайшли в лісі де я його оставив теж не варіант . на вашому місці я би промовчав... а якщо воно ще може бабахнути то краще визвати саперів. на цьому все . С ув
     
  7. чувак0201

    чувак0201 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    138
    Адреса:
    львів
    ніякого сарказму...комрад малюк думаю зрадістю забере.
     
    valerka подобається це.
  8. Xyliganchik

    Xyliganchik Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    495
    Адреса:
    Украина
    закопаю по-глибше тай усе.
     
    ulitka_010 та Eide подобається це.
  9. venceremos

    venceremos Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.980
    Адреса:
    Ukraine
    Не надо ничего закапывать. Обычные осветилки. Найдете с целым корпусом, заберу за нормальные деньги для музея
     
    minitarn3838 подобається це.