чотири дореволюційні монети

Тема у розділі 'Монети', створена користувачем jaZZua, 30 чер 2016.

  1. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    ось знайшов чотири монетки, дві срібні 10коп. 1849р. та 15коп. 1879р. дві інші це 3 та 1 копійки, мабуть вже 1900х років. розібрати неможливо, вже чим тільки не очищував... ще гільза 1938 року, наперсток і гудзики з написами.
     

    Images:

    image.jpeg
    image.jpeg
    image.jpeg
    image.jpeg
    Aleksandr-novichek подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. сокира козацької доби 16-17ст
      1400 грн.
    2. По фото Наконечник реставрирован -почищен ,обесолен ,законсервирован
      300 грн.
    3. 200 грн.
    4. Секира ( алебарда) КР
      550 грн.
    5. Гарний стан, чітке клеймо, чищена електролізом. Вага 1,3 кг.
      2000 грн.
  3. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    пошук за допомогою МД Garrett Ace 250 зі штатною котушкою :)
     
  4. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    гільза 19 SB 38 X орієнтовно від гвинтівки Mauser
     
  5. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    на наперстку напис REGARD і якісь вензеля з квіточками))
     
  6. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.811
    Адреса:
    Хмельницька область
    Відокреміть мухи від котлети...проханнячко...
     
  7. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    не маю можливості редагувати повідомлення, або вилучити, нажаль...
     
  8. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.811
    Адреса:
    Хмельницька область
    Тема- монетки....окрему монеточку на пробочку від пляшечки ( на два боки) .а потім фахівці просто засиплять коментами))
     
    Bakhmach подобається це.
  9. апокалипсис 777

    апокалипсис 777 Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    4.268
    Адреса:
    Запорізька січ
    10 копеек 1849 толко стоящая остальное лом.
     
    Search 1973, Я и я и снова я та Bakhmach подобається це.
  10. Bakhmach

    Bakhmach Oberst

    Повідомлення:
    4.319
    Адреса:
    Україна
    vic1111, Search 1973, Я и я и снова я та ще 1-му подобається це.
  11. jaZZua

    jaZZua Oberschütze

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Dnipro
    тоб-то Ви вважаєте, що 30грн. за старовинну монетку з бензином, пробігом і потом викопану - це її ціна? :) нехай краще у мене в колекції знахідок полежить...
     
  12. Я и я и снова я

    Я и я и снова я Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    976
    за ЗАЛИШКИ старовинної монети
    знайшли б на сухому горищі таку, зі штемпельним блиском - була б і ціна іншою
     
    эксперт, Reinhard T.E. Heydrich, liman та 2 іншим подобається це.