ось знайшов чотири монетки, дві срібні 10коп. 1849р. та 15коп. 1879р. дві інші це 3 та 1 копійки, мабуть вже 1900х років. розібрати неможливо, вже чим тільки не очищував... ще гільза 1938 року, наперсток і гудзики з написами.
Тема- монетки....окрему монеточку на пробочку від пляшечки ( на два боки) .а потім фахівці просто засиплять коментами))
тоб-то Ви вважаєте, що 30грн. за старовинну монетку з бензином, пробігом і потом викопану - це її ціна? нехай краще у мене в колекції знахідок полежить...
за ЗАЛИШКИ старовинної монети знайшли б на сухому горищі таку, зі штемпельним блиском - була б і ціна іншою