37мм от чего?

Dieses Thema im Forum "Кулі та гільзи" wurde erstellt von ЗМИЙ, 26. Sep. 2009.

  1. ЗМИЙ

    ЗМИЙ Stabsfeldwebel

    Попалась 37мм.Від якої гармати цей зразок?
     
  2. Интересные лоты

    1. В нутрі пусті,разпулені.Доп.можу просверлити. Маркировка гільзи ЗВ/35
      350 грн.
    2. В нутрі пусті,разпулені.Доп.можу просверлити. Маркировка гільзи ЗВ/35
      350 грн.
    3. Распродаж коллекции латунных маузеровских гильз Германии , разных по клеймам ! Повторов нет ! В л...
      6800 грн.
    4. Планка Маузер с клиентом ВS, Чешского производства. Пружина залипшая.
      120 грн.
    5. гільза трошки пошкоджена,капсуль не битий,куля не стріляна.Все як на фото.
      110 грн.
  3. Змію, ти хоча б фото викладай... Бо варіантів якось багацько. :)

    Особливо дінце гільзи з маркуванням!
     
  4. ЗМИЙ

    ЗМИЙ Stabsfeldwebel

    Пардон не грузились фотографії!
     

    Images:

    P9250013.jpg
    P9250015.jpg
  5. Так... :(

    Ну, можна припустити, що гільза радянська по ВВВ (ніби, 1943). Завод - №184...на жаль, мені невідомий.

    Де використовувалася - зараз подумаю... ;)
     
  6. C00Lib1N

    C00Lib1N УберВопогмох

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    37x195mm ?
    НС-37 проще говоря....
     
  7. ЗМИЙ

    ЗМИЙ Stabsfeldwebel

    Це Нудельмана,від Іл - 2.А 1943 році вони були?
     
  8. Як я пам'ятаю, ставилася на ІЛах з 1943-го... Більш докладно - у Гуглі. ;)

    Доречі, ось: http://www.23ag.ru/html/ns_45.html :D
     
  9. ogy

    ogy Schütze

    Beiträge:
    26
    Ort:
    Россия
    Ил-2, ЛаГГ-3,ЯК-7, ЯК-9 где эксперементально где серией.