Українське визвольне військо (УВВ) і інші Українські формування / Ukrainian Liberation Army

Тема в разделе "Добровольці у Вермахті", создана пользователем Vlad143, 31 окт 2005.

  1. Vlad143

    Vlad143 Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    New York
    Podskazhite original-li v UFne svetitsya
     

    Изображения:

    post-54-1130794239.jpg
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    NikodemNogacki нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. ММГ Метал в гарному стані є вмятина,різьби в нормі Стан на фото.
      1500 грн.
    2. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
    3. ММГ Ф1 в рідній фарбі , пробка клеймо,мита водою різблення в гарному стані.
      555 грн.
    4. Керамічні кільця без сколів З берега річки
      750 грн.
    5. фарфорові кільця в гарному стані без сколів
      270 грн.
  3. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Re: Ybb

    Oryginal. Ja sam taku vchora kupyv :) Ty chasom ne na E-bay jii distav?
     
  4. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Re: Ybb

    Pryvit Vlad,
    Ja kupyv taku samu nashyvku v togo samogo muzhyka (Dan Dolfi). Ty za niu dav 39$, v niogo je she odna taka, tak vin meni prodav jii za taku samu tsinu :) Nashyvka oryginal tomu scho:

    1. Drukovanyh nashyvok je masa, jih ne oplachujetsja pidrobljaty
    2. Tsiny na nyh nyz'ki - vid 10$ (skazhimo za Azerbajdzhan), do 80 (skazhimo za Turkestan). YBB vzagali je tezh ridka - ostannij raz vona pishla za 90$.
    3. V knyzhtsi Semotiuka je tochno takazhe nashyvka - ja ne bachu nijakoji riznytsi.

    P.S. A na jakomu forumi kazhut' sho kopija?
     
  5. Vlad143

    Vlad143 Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    New York
    Re: Ybb

    Dyakuyu duzhe, vas ne lyakae sho v nuygo dvi bulo, ya takozh zravnuvav z Sematyukom, odna v odnu abo u pershiy yogo knizi e nashivka SS Galiziya vin kazhe sho original, a u drugoy vin napisav sho ce mabut' kopiya, prosto ne hochu shob cya takozh okazalasya kopieyu. V mene prava storona trezuba takozh vishe chem liva storona, yak u knizi u vas taka zhe?? Pokazhit' vashu nashivku esli ne vazhko. Sho vi zbiraete, chi dovgo zbiraete, duzhe garno sho vi u Toronto, blizko do mene, a to ni mog nikogo znayti hto she zbirae Ukrainu.

    P.S. Sho vi dumaete pro cu furagu, v mene nema fotok shob sravniti, original? dyakuyu, Vlad.

    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=6574930784&rd=1&sspagename=STRK:MEWA:IT&rd=1
     
  6. Vlad143

    Vlad143 Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    New York
  7. Vlad143

    Vlad143 Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    New York
    Re: Ybb

    A nashi z vami nashivki pohozhi na nashivki vahego drugo u yakogo jih pyat', mozhlivo yah pobachiti, dyakuyu, Vlad.
     
  8. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Здаєтся теми такої ще не було, хотілося би щоб всі розкидані матеріали по Укр. добровольцях перекочували до цієї теми. Зачну з теми по Українське Визвольне Військо.
     
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    Alex196, bogdanovchar, Verden и ещё 1-му нравится это.
  9. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    УВВ
     

    Изображения:

    uvv1.jpg
    uvv2.jpg
    uvv3.jpg
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    3 пользователям это понравилось.
  10. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Samorobnyj variant:
     

    Изображения:

    post-411-1195502509.jpg
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    1 человеку нравится это.
  11. axis88

    axis88 Борец со злом

    Сообщения:
    10.845
    Адрес:
    Государство лжи
    халхинголка убила :rolleyes:
     
  12. TruckDriver

    TruckDriver Тростниковый кабан Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    10.216
    Адрес:
    Плавни
    Ага, напрочь.
    Ворона такая большая я так понимаю чтоб не путать и на расстоянии разглядеть свой/чужой. Только малость демаскирует она...
     
  13. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Рисовали большые свастики чтобы по силуету не приняли за врагов. Cколько бы я дал чтобы достать ето чудо в свою коллекцию.
     
  14. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    П.С. Костя, подбрось в тему какие фото, если есть.
     
  15. axis88

    axis88 Борец со злом

    Сообщения:
    10.845
    Адрес:
    Государство лжи
    Ром, сам знаешь как туго с материалом по этой теме :(
    Завтра посмотрю в более ранних 39/45
    а пока лишь то что уже было в других темах
     

    Изображения:

    50072742.jpg
    1.jpg
    1 человеку нравится это.
  16. unixaix

    unixaix Hauptmann

    Сообщения:
    9.791
    Адрес:
    Баварщина
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
  17. unixaix

    unixaix Hauptmann

    Сообщения:
    9.791
    Адрес:
    Баварщина
    Командующий Украинской национальной армией генерал-хорунжий Павло Шандрук
     

    Изображения:

    i_048.jpg
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    DarkElf нравится это.
  18. burk001

    burk001 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    668
    Адрес:
    Minsk
    Источник: газета "Украіньский доброволець"
     

    Изображения:

    IMG_1931k.jpg
    IMG_1944k.jpg
    IMG_1946k.JPG
    IMG_1950k.jpg
    IMG_2049k.jpg
    oberkatze, Frundsberg, Gerhard и 3 другим нравится это.
  19. burk001

    burk001 Stabsgefreiter

    Сообщения:
    668
    Адрес:
    Minsk
    Продолжение
     

    Изображения:

    IMG_2101k.jpg
    IMG_2104k.jpg
    IMG_2105k.jpg
    IMG_2107k.jpg
    DarkElf и Frundsberg нравится это.
  20. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Поскедав сюда фото Українців з загальної теми:

    Volyns'ka samooborona

    [​IMG]

    Werkshutz pry German Goring Werke

    [​IMG]

    Ukrains'ka pomichnytsia pry Sonderdienst:

    [​IMG]

    Hloptsi z Sonderdienstu:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  21. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Твої фото як завжди атасні! Деякі цікаві деталі:

    Збоку висить прапор ВВС УВВ. Спочатку я вважав що це виключно прапор для Юнаків, але як бачимо на цьому фото, він також використовувався і пілотами.

    [​IMG]

    Судячи по фото - всі інструктори є з Вафен СС але чи вони дивізійники? Пелтички не з левиками а пусті - можливо що вони з інших дивізій. В одного з них - камуфляжна куртка Дот-44.

    [​IMG]
     
    1 человеку нравится это.
  22. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Ukrainskyj perekladach, Zhovkva:

    [​IMG]

    General parashutnoi' brygady Grupa- B, Taras Bul'ba-Borovets'

    [​IMG]

    Jakyjs' viddil UVV - zvernit' uvagu na tryzub na sholomi:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ukrains'kyj dobrovolets' z Kraftfahr-Abteilung 562, Ukraina/Pivden' Rosii 1943.

    [​IMG]
     
    1 человеку нравится это.
  23. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    Jakis' ranni dobrovol'tsi abo sel'ska samooborona:
     

    Изображения:

    021c91db873a.jpg
    564dc1267659.jpg
    ae9f22787ffd.jpg
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    1 человеку нравится это.
  24. Norman2

    Norman2 General-major

    Сообщения:
    8.113
    Адрес:
    СотоНатовск
    1. Nevidoma dobrovol'cha chastyna:

    2. Ukrains'kyj Hiwi:
     

    Изображения:

    post-1188536855[1].jpg
    729.Ukrain.R.Sep.1942.JPG
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    1 человеку нравится это.
  25. Meldekopf

    Meldekopf Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.700
    Адрес:
    Россия
    Последнее редактирование модератором: 31 июл 2016
    1 человеку нравится это.
  26. Meldekopf

    Meldekopf Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.700
    Адрес:
    Россия
    Фото
     

    Изображения:

    Омельянович-Павленко.jpg
    Каска нем УВВ.jpg
    YBB%20group%20photo.JPG
    Плакат УВВ.jpg
    oberkatze, Frundsberg и axis88 нравится это.