Что за взрыватель?

Тема у розділі 'ВНП', створена користувачем wh1sper, 18 кві 2016.

  1. wh1sper

    wh1sper Schütze

    Повідомлення:
    11
    Адреса:
    Киев
    Подскажите что за взрыватель справа? Опасен ли? Для оценки размера положил слева МД-5... Заранее спасибо =)

    Что то не могу добавить фото, глянуть можно по ссылке:
    http://s020.radikal.ru/i720/1604/7f/c234e787e9a7.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
    2. Ровна,без тріщин,вмятин. Клейма,все по родні.
      1000 грн.
    3. Ровна,без тріщин,вмятин
      250 грн.
    4. Метал в гарному стані.
      555 грн.
    5. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
  3. toxa22

    toxa22 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    557
    Адреса:
    мир
    КТМ, уже безопасен
     
    Дервиш подобається це.