Монета 1/2 mark

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем S.A.Brand, 3 кві 2016.

  1. S.A.Brand

    S.A.Brand Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    345
    Адреса:
    Украина Киев
    Сколько стоит монета 1/2 mark 1913 года? Фото прилагаются.
     

    Images:

    IMG_20160403_124144.jpg
    IMG_20160403_124128.jpg
    IMG_20160403_124144.jpg
    dron7 подобається це.
    1. Копано в болоті.
      125 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Складской сохран
      2700 грн.
    3. Стан по фото. Не сиплеться, не реставрувалась. Довжина близько 80 см, на 50 набоїв. Чудовий оригінал...
      485 грн.
    4. Стрічка Максім стан по фото
      5500 грн.
    5. Ящик МГ під реставрацію
      250 грн.
  2. Волверин

    Волверин Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    477
    Адреса:
    Край, де сходить Сонце
    Не дуже давно така йшла за 50-70грн на аукро.
     
    Kolya27091975, dron7, БЛК та ще 1-му подобається це.
  3. Цезарь

    Цезарь Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    104
    Адреса:
    Черкаси
    Контуры орла разглядеть сложно. Около 50 грн. в таком виде.
    К слову: почищенная с отчетливыми контурами за 70 грн. уходила на соседнем форуме.
     
    dron7 та Волверин подобається це.
  4. dron7

    dron7 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    141
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    283
    Повідомлення:
    3.751
    Адреса:
    Украина
     
    Цезарь, Волверин та БЛК подобається це.
  5. Ганс великий

    Ганс великий Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.068
    Адреса:
    rodi
    60 грн самая адекватная цена
     
    БЛК подобається це.
  6. Snalker

    Snalker Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    40
    Повідомлення:
    2.480
    Адреса:
    Днепр.
    60-70грн.
     
    БЛК подобається це.