Доброго дня! Виникла ідея поміняти мд. Зараз Деус - прибор дуже глибокий на піщаних грунтах, але по перепашці (чорнозем) бере не дуже глибоко. Так як раніше копав по піщаних лісах був всім задоволений. Зараз пріоритет - чк/кр. Потрібен глибокий стабільний прибор для цього виду пошуку на чорноземі. Буду вдячний за поради!
У меня Викинг был...типа копия т2\ф75...но пару см уступает. Значения были посредственные, все на штык хорошей лопаты. Сейчас себе взял Крота 2хм с Голиафом на 14 кгц. Не плохо (но сильно судить не могу, только пару выходов) Можно еще ТСГ от БГС взять с дд27-30.