пряга

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Вася Крук, 8 бер 2016.

  1. Вася Крук

    Вася Крук Gefreiter

    Повідомлення:
    50
    не знаю від чого найшов на окопах вов
     

    Images:

    IMAG3687.jpg
    IMAG3688.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. 200 грн.
    2. Ммг макет 37мм бронебійного снаряду до німецької гармати пак35/36. Не стріляний. В гарному стані. На...
      200 грн.
    3. Гильза 76мм из песка. Есть клейма и надпись
      500 грн.
    4. Ммг макет 50мм міни вермахт. Хороший стан. Купа клейм як на взриваку так і на корпусі. В тому числі...
      550 грн.
    5. Макет снаряда от сорокопятки Бронебойный
      400 грн.
  3. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    Це скоріш на ПСВ або раніше,ось схожий предмет: https://reibert.info/threads/zacep-grenada.588729/
     
    Provada81, grek68, БЛК та ще 1-му подобається це.
  4. Вася Крук

    Вася Крук Gefreiter

    Повідомлення:
    50
    дякую за пояснення ...там де копю окопи ще австрійці копали а німці тільки пооновлювали так що копаю одночасно по ПСВ І 2 СВ...ДЛЯ ПРИКЛАДУ ДУМАВ НІМЕЦЬКИЙ ОКОП (ПАРУ ГІЛЬЗ)між ними отаке
     

    Images:

    IMAG3473.jpg