пулі 32 калібер

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем nspu, 14 січ 2015.

  1. Продавец nspu

    nspu Obergefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    украина
    продам пулі діабло 32 калібер ціна 4гр за штуку,вага пулі 15грам,діамитер 12,5на20,0.
     

    Images:

    Моє фото 3.png
    Моє фото 4.png
    Моє фото 5.png
    vit44 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Латунні гільзи .Однострел 28 кал. Не дуті,стан чудовий. В лоті 20 шт.
      1500 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      200 грн.
    3. Картечелійка під різні форми та розміри. Розміри намагався замінити аби було зрозуміло. Картечелійк...
      900 грн.
    4. Данные для оплаты в профиле не действительны, за реквизитами строго в личные сообщения. После покупк...
      3050 грн.
    5. Гільза Люгер 9х19 тир одностріл. Латунь.50 шт. Капсуль боксер. Все по фото питання в лічку!
      300 грн.
  3. Dr.gonzo_3

    Dr.gonzo_3 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Одесса
    Тема жива?
     
  4. Продавец nspu

    nspu Obergefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    украина
    (Жива)скільки штук потрібно?
     
  5. Dr.gonzo_3

    Dr.gonzo_3 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Одесса
  6. Продавец nspu

    nspu Obergefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    украина
    буду десь собі лити і вилию вам,є ще колпачкові можу зробити тожи гарно литять у мени самого32каліб (колпачкові це похожі як пуля від ТТ пістолета фото нажаль не маю! ще можу вам підказати як набивати (порох,прокладка,пиж 1,чи 2 після пижа звичайна струшка із дерева (опілки) потому пуля!Струшку пальцями набираєти у гільзу но не затискаєте потім хвостовик пулі теж заповнюєти опілками прижимаєти і вставляєти в гільзу.тоді затискаєти но уже разом із пулею,після пулі жодних прокладок тільки залити воском !!!пуля литить точно і просто дирочка як від карабіна!!!!
     
    Останнє редагування: 13 січ 2016
    David Jäger, lavrentiy та Татьяна Крушинская подобається це.
  7. Продавец nspu

    nspu Obergefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    украина
    у наявності колпачкова штук-40.куля шар-20штк
     

    Images:

    IMG_7605.JPG
    IMG_7606.JPG
    IMG_7608.JPG
    IMG_7611.JPG
    IMG_7613.JPG
    IMG_7614.JPG
  8. Mytno

    Mytno Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    579
    Адреса:
    Харьков
    Доброе время суток!
    Резерв на 10 штук колпачок, 10 штук шар и если есть 10 штук діабло.
     
  9. Продавец nspu

    nspu Obergefreiter

    Рейтинг:
    -2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    украина
    Резерв приняв! шар і колпачок у наявності діабло немає!
     
  10. Dr.gonzo_3

    Dr.gonzo_3 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Одесса
    20 шт. - шар, 20 шт. - колпачок, дате реквизиты для оплаты
     
    Mytno подобається це.
  11. Dr.gonzo_3

    Dr.gonzo_3 Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    190
    Адреса:
    Одесса
    Приветствую тема жива?