Учебный акс

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем fishman969, 24 лют 2016.

  1. fishman969

    fishman969 Oberschütze

    Повідомлення:
    65
    Подскажите за сколько можно продать?за ранее спасибо
     
  2. Цікаві лоти

    1. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    2. Гарненька приємна фіночка.
      3500 грн.
    3. Все, як на фото. Гарні старі ножі. На двох є клейма. На великому рицар. На самому маленькому вирізьб...
      1650 грн.
    4. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      25000 грн.
    5. Лесной коп . Немного почищен ! Откисал в керосине ! Общая длина 502 мм . Лично сам хорошо упаковываю...
      170 грн.
  3. slavapopov

    slavapopov Oberst

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    6.965
    Адреса:
    Донецк Украина
    За много или мало.
     
    Donbas95, rezyxa, Georg. та 7 іншим подобається це.
  4. burya

    burya Major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    31
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    61
    Повідомлення:
    2.954
    Адреса:
    Чернигов
    Фото , бы, не мешало увидеть....
     
    rezyxa, Georg., viking38 та 3 іншим подобається це.
  5. Jurgenss

    Jurgenss Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    10.710
    Адреса:
    Киев
    Учебный,в смысле деревянный ?
     
    rezyxa та сєрьога подобається це.
  6. Vova777333

    Vova777333 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    864
    а где фото?
     
    rezyxa та viking38 подобається це.
  7. Vova777333

    Vova777333 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    24
    Повідомлення:
    864
    как без фото оценить предмет?
     
    rezyxa та viking38 подобається це.
  8. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    За сколько хотите-за столько и продавайте,вам виднее.
     
    Jurgenss, rezyxa та Georg. подобається це.
  9. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine
    Этих акаэсов есть целая куча типов, тем более это точно АКс, или может АКМС?
    Или 74-й?

    Они все по разному стоят.
    Может у Вас АКСУ ?
    Скиньте тогда 500 гривен от средней цены на форуме - уйдет быстро.

    Ну это так, просто размышления, так как в школе уроки по гаданию прогуливал.
    Это я за фото)
     
    rezyxa подобається це.
  10. D-day

    D-day General-leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    11.114
    Адреса:
    Ukraine