Продам пули 12к.

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем Бубука, 17 лют 2016.

  1. Продавец Бубука

    Бубука Oberschütze

    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Харьков, Постышева 5
    Есть пули Вятка-21шт(6грн шт.)
    Турбина-24шт(6грн шт)
    Бренеке-2шт(6грн шт)
    Диаболо,спутник и пули с пояском-20грн. Или одним лотом 300 грн. Тел. 0993162195

    Вкладення:

    • a" style="margin: 0px; padding: 10px 10px 0px; overflow: hidden; zoom: 1; border-radius: 5px; background: url("styles/default/xenforo/gradients/category-23px-light.png") 50% 0% repeat-x rgb(240, 247, 252);">
    • [​IMG]
      IMG_20160217_214359.jpg
      Розмір файлу:
      74,5 КБ
      Переглядів:
      0
    • [​IMG]
      IMG_20160217_214405.jpg
      Розмір файлу:
      83,1 КБ
      Переглядів:
      0
    • [​IMG]
      IMG_20160217_214415.jp
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 440 шт.)
      Гільзи 9х19. Латунь. Різні виробники. Повністю готові до релоуду. Миті, декапсульовані, після фулсай...
      4 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Мірочки для наважки пороху з діленнями під грами. Ціна за любу.
      200 грн.
    3. Кулі з одного цинку Депульовані Лот на 100шт
      5500 грн.
    4. Мультітул-пенал для релоадінгу.Працюе з калібрами від 22 до 45.Дозволяє знімати наружну та внутрішн...
      800 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Надрукована на 3D принтері. Розрахована на 50 патронів.
      100 грн.
  3. Продавец Бубука

    Бубука Oberschütze

    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Харьков, Постышева 5
    Все пули проданы. Тема закрыта!!!!